Śmieszne koszulki - nie tylko od świętaIle to razy zdarzyło się wam szukać idealnego prezentu? Kolega czy koleżanka odchodzi na emeryturę, robi imprezkę aby się wkupić czy po prostu urodziny. I zawsze pojawia się dylemat... Co kupić? Więc ja przychodzę dziś do Was z mega pomysłem na prezent. A są to personalizowanie koszulki z zawodami. A czemu wybrałam akurat tą oryginalną koszulkę jako prezent dla magazyniera , gdyż mój mąż nim jest już od 14 lat. zobacz jak nie wiele potrzeba aby sprawić radość i uśmiech u swoich znajomych i nie tylko. Zaufaj mi wiem co robię, śmieszne przesłanie, ale jakie fajne - przecież kto jak kto, ale przecież Ty wiesz, co robisz. Inaczej nie byłbyś tym, kim jesteś. Jest to idealny prezent z pewnością każda osoba się z niego ucieszy, Nie masz pomysłu ? to już czas przeszły;)  Ja dla swojego męża - magazyniera zamówiłam koszulkę:

Powiem Wam że wzbudził nie małe rozśmieszenie w pracy, wkraczając w takiej koszulce ;) 
A drugą w okazji dzisiejszego święta Dnia Chłopaka, bo przecież też można dla żartu tak więc "Mów mi inżynier" idealnie odzwierciedla charakterek mojego mężusia - pan złota rączka.Koszulka z nadrukiem. Wykonana jest z grubej, miłej w dotyku, wysokiej jakości bawełny. 

Rozmiary po sprawdzeniu w tabeli są idealnym odzwierciedleniem noszonej odzieży.

Mój model nosi rozmiar L, i jak widać nie jest opięta, bardzo dobrze leży. 

Od zamówienia do otrzymania paczki minęło zaledwie kilka dni. Przesyłka ekspresowa. Paczka jest dobrze zapakowana. A wiemy jak kurierzy traktują nasze paczki. Po praniu koszulki nadal wyglądają tak jak zaraz po wyciągnięciu z opakowania. Co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Nie zbiegła się, a po złożeniu nadal jest "równa". W ofercie znajdziemy wiele pozycji, z pewnością każdy znajdzie swój zawód. Jak widzimy teksty są tak dobrane, żeby również bawiły i sprawiały radość.

Jeśli chcesz mieć taką koszulkę lub komuś chcesz taką podarować wystarczy wejść na stronę -  klikając logo na samej górze i zamówić.


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger