Buty dla starszaka.Trampki ze sklepu https://sklep.zdrowebuciki.pl/


Buty profilaktyczne Zdrowe Buciki Trampki Memo. Jak buty działają na stopy, trochę starszych dzieci. Dlaczego dokładny dobór obuwia jest tak ważny dla dziecka?Zastanawialiście się kiedyś, czy dla starszaka buty profilowane to nadal dobra sprawa? Ja ostatnio przyglądając się Oskarowi, zauważyłam że lekko uciekają mi stópki to środka, mimo, iż ćwiczymy jednak coś tam jest nie tak. Pierwsze o czym pomyślałam młody zaczyna mieć płaskostopie, ale robiąc test na piasku stopa jest idealna. Kupując buty nie zawsze się przyglądamy czy one są odpowiednie, więc zapewne to miało na to wpływ, że stópki mają delikatne problemy. Bo dla nas najważniejsza była wygoda jak i dla młodego. Teraz już wiem, że błędem było nie przemyślane dobieranie obuwia. Teraz już szukając obuwia, znalazłam stronę gdzie są buciki, które zachwyciły nas swoim kształtem, kolorem i stylem. Bo od zawsze wydawało mi się że buty, które mają pomóc nie mogą być ładne, a jednak. Oskar bardzo chętnie je nosi, po 2 tygodniach noszenia, widzę już efekty. Stópki już nie uciekają, aż tak. Ogromnym plusem bucików jest, że one oddychają, przez co nóżka się nie poci, co jest dodatkowym plusem. Buty są dopasowane do nóżki, cała jest stabilna. Memo obuwie profilaktyczno korekcyjne, bo o nich mowa to model NEW YORK, kolor czarny. Są to trampki na każdą okazję. Ogromnym plusem jest, że wyglądają jak normalne buciki, przez zamek i sznurowadła.Zasady doboru obuwia dla dziecka
Wybierz buty z miękkiej skóry lub nieco usztywnionej tkaniny.
Cholewka powinna być sznurowana i sięgać za kostkę, nosek okrągły i dość szeroki.
Rozsznuruj jak najmocniej bucik i włóż na nogę dziecka.
Postaw dziecko na podłodze, musi stać samo, aby w bucie było tzw. pełne obciążenie.
By sprawdzić długość podeszwy, włóż palec do buta. Powinien się zmieścić między brzegiem noska, a palcami dziecka. Jeżeli palec mieści się "na styk", but ma odpowiednią wielkość.
Czytając na stronie znajdujemy informację, iż buciki zabezpieczają prawidłowy rozwój stóp. Dzięki najlepszej konstrukcji technologicznej koryguje wady koślawości kończyn dolnych. Wykonane jest ze skóry naturalnej. Przystosowane do zastosowania wkładek profilaktycznych i ortopedycznych. Na podeszwie buta zastosowany jest OBCAS THOMASA, który zapobiega koślawości stóp i kolan oraz w przypadku stwierdzenia wady koślawości obcas Thomas leczy wady stóp. Obuwie posiada dobrze usztywnioną piętę wraz z bocznym wzmocnieniem. Usztywniona pięta i zapiętek zapobiegają deformacji stóp. Obuwie wyścielane jest miękką gąbką, która niweluje i amortyzuje nacisk stopy oraz poprawia komfort użytkowania. Nosek obuwia jest szeroki zapewniając prawidłowe ułożenie palców i swobodne ich poruszanie. Kołnierz wypełniony miękką pianką. Spody elastyczne, antypoślizgowe. Obuwie posiada Atesty: Zdrowej Stopy, Centrum Zdrowia Dziecka, Produkt Medyczny, Produkt Polski, Znak Jakości Kids Zone. 

Powiem Wam, że teraz już nie popełnię tego błędu, bo stopy są najważniejsze to na nich przechodzimy życie. Ja Wam polecam jak najbardziej dbanie o stopy już od pierwszych kroków waszych szkrabów. 

Za buciki dziękuję firmie Zdrowe buciki.


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger