TRYCHOXIN Kuracja przeciw wypadaniu włosów


                                      

Jakiś czas temu napisał do mnie miły pan. Pytając czy zechciałabym przetestować i opisać na swoim blogu preparatu przeciw wypadaniu włosów. Odpisałam, że z chęcią, gdyż w mojej najbliższej rodzinie, a konkretniej mama, zmaga się z wypadaniem włosów. W niektórych miejscach ma ,a raczej miała łyse placki. Po otrzymaniu przesyłki, od razu pognałam do niej aby przekazać jej tą magiczną miksturę. Moja mama jak ja uwielbia nowości, więc długo nie musiałam jej namawiać na wypróbowanie. 

Trójfazowa zasada działania:

FAZA I

Zapobieganie nadmiernemu wypadaniu włosów

Zanim zacznie się odbudowa włosów, trzeba zmierzyć się z problemem powodującym ich nadmierne wypadanie.

Kwas oleanolowy - Zmniejsza produkcję dihydrotestosteronu (DHT jest główną przyczyną utraty włosów) przez hamowanie 5-alfa-reduktazy.

FAZA II

Wspomaganie odrostu włosów

Gdy już włosy przestaną nadmiernie wypadać, ich ilość i kondycja zostawiają jeszcze dużo do życzenia. Teraz następuje odpowiedni moment aby pobudzić odrost włosów. Odżywić, dotlenić mieszki włosowe. Dostarczyć im energii do intensywnego wzrostu i tworzenia baby hair oraz zadbać o łuskę włosa, tak by zapewnić im odporność oraz piękny wygląd.

Apigenina - Zwiększa mikrokrążenie w skórze głowy, umożliwiając łatwe przenikanie substancji aktywnych do mieszka włosa.

Arginina - Odżywia cebulki włosów, pozostawia włosy miękkie oraz wygładzone.
Biotyna - Zawiera niezbędną dla włosów siarkę, wpływa na prawidłową kondycję skóry głowy, przywraca włosom połysk, miękkość i elastyczność.
Witamina PP - Umożliwia optymalną gospodarkę wodną skóry głowy oraz zapobiega wypadaniu włosów.
Vanillyl Butyl Ether - Poprawia mikrokrążenie krwi poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz znacznie ułatwia dostarczanie substancji odżywczych do mieszków włosowych i zapewnia odpowiednie dotlenienie.

FAZA III

Wzmocnienie zakotwiczenia włosów
Aby efekt był trwały, należy odpowiednia wzmocnić włosy oraz sprawić by ich zakorzenienie było silne i zapewniało stabilne utrzymanie włosów odpowiedni czas po zakończeniu kuracji.
Peptide biotynylo-GHK - Poprawia zakotwiczenie włosów dla lepszego "ukorzenienia" na skórze głowy oraz spowalnia wypadanie włosów poprzez wydłużanie fazy anagenowej. Ekstrakt z imbiru. Łagodzi podrażnienia skóry głowy.

Sposób użycia:

Opakowanie zawiera 24 aplikacje, 1 ampułka to 2 aplikacje. Dziennie należy stosować 1 aplikację, czyli 1/2 ampułki. Połową zawartości ampułki spryskać skórę głowy, rozgarniając włosy w miejscu aplikacji. Wmasować w skórę głowy opuszkami palców przez 1-2 minuty. Pozostawić na skórze głowy (nie spłukiwać).

Należy stosować kurację w cyklach tygodniowych metodą:
6 dni aplikacji / 1 dzień przerwy przez minimum 4 tygodnie.
Pojemność:
12 ampułek po 9 ml

Tak więc kuracja przeznaczona dla wzmocnienia włosów słabych i wypadających Trychoxin zawitała u niej. Po krótkiej recenzji, jak ma wyglądać nakładanie, zrobiłam mamie zdjęcie przed całą kuracją. Aby mieć jasny obraz czy coś się na jej głowie zaczyna dziać. 
Zdjęcie numer 1, jak widać mama ma przeogromne prześwity, nie ma jak ich zakrywać gdyż, tych włosków ma naprawdę nie wiele, i są dość liche. 

Po dwóch tygodniach stosowanie, zdjęcie numer 2, zrobiłam zdjęcie aby podsumować już połowę kuracji. Odczucia mamy to na pewno pieczenie i delikatnie swędzenie skóry głowy, które są do zaakceptowania. Jak widać prześwit stał się mniejszy, ale nie znikł całkowicie.


Ostanie zdjęcie pokazuję włosy po całej kuracji. Czyli miesiąc stosowania. Mama jest zachwycona rezultatem. Prześwity zrobiły się mniejsze a i włosy przestały tak wypadać. Co jest najważniejsze nowe zaczęły rosnąć. 

Jak widać efekt jest zadowalający, mama jest zachwycona i chętnie by zakupiła preparat raz jeszcze. Mimo jego sporej ceny około 130 zł, wart jest każdej złotówki. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger