Inhalator Alergia Stop Sanity
Jak kiedyś Wam wspominałam, mam synka z astma oskrzelowa. Bierzemy leki na stałe ale czasem.sie zdarzają mocniejsze ataki, gdzie oprócz leków stałych musimy wprowadzić leki typu pulmicort i beredual. A jak wiadomo aby owe leki podać potrzebujemy odpowiedniego sprzętu. Ostatni nasz sprzęt skończył swoją żywotność po 5 latach ciągłej eksploatacji. I tak oto w moim domu zagościł on - Inhalator alergia STOP Sanity jest to wyrób medyczny, przeznaczony do terapii inhalacyjnych dla całej rodziny.
Szczególnie polecany w leczeniu alergii.

Inhalator posiada 3 ustniki, pomocne przy inhalacji.
Może być także stosowany do leczenia infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, przewlekłego nieżytu nosa i gardła, przeziębienia, schorzeń oskrzeli, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP), alergii, stanów po zapaleniu płuc, nawracającego zapalenia płuc, mukowiscydozy, chronicznego bronchitu, przewlekłego i nawracającego zapalenia oskrzeli oraz stanów pooperacyjnych.

Przeznaczony również do codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz nawilżania i łagodzenia podrażnionego gardła i śluzówki.

Przeznaczony jest do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych.
Stosowanie leków zawsze skonsultuj z lekarzem prowadzącym.

Inhalator chodzi bardzo cicho, jest malutki ale to jest jego mega zaletą. Idealnie się sprawuje w domowych warunkach. Możemy go zabrać ze sobą wszędzie. Jedyne co.mi brakuje, to małego pudełeczka do przechowywania. 

A wy macie, używacie? Sprawdza się u Was?


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger