WHAMAKU.PL - w domu i ogrodzieWhamaku.pl to jeden z największych w Europie sklepów internetowych oferujący hamaki, fotele hamakowe i wszystkie akcesoria niezbędne do montażu hamaków w różnych warunkach. Zapraszam was do świata hamaków i bezgranicznych palet barw materiałów, z których wykonywane są hamaki. Sklep whamaku.pl proponują hamaki jednoosobowe, hamaki wieloosobowe, hamaki z drążkiem, hamaki ogrodowe i krzesła hamakowe. W ofercie sklepu znajdziecie hamaki brazylijskie, hamaki z ameryki południowej, hamaki indyjskie, ale również hamaki wykonane w Europie. Produkty posiadają certyfikaty TUV, są najwyższej jakości i spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Stojak ogrodowy AZTEK Stojak ogrodowy EldoradoStojak ogrodowy Salvador

Ja już jestem w nich zakochana, taki hamak to super sprawa nie tylko w domu ale również na działce czy w ogrodzie. Kolory jakie są do wyboru, spełnią nasze oczekiwanie.

A ja chętnie Wam polecę hamaki "KOALA"

Są to tradycyjne hamaki bez drążków, wynalezione w Ameryce Południowej, to nadal klasyka i najbardziej popularny sprzęt wśród wszystkich innych rodzajów hamaków. Są produkowane z różnych materiałów oraz w różnych wielkościach i mogą być wykorzystywane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Hamaki są przeznaczone dla osób w każdym wieku, ludzi lubiących się zrelaksować i wypoczywać nie tylko w tradycyjnym fotelu czy na kanapie.

Zestaw montażowy do foteli hamakowychLina do montażu hamaków i foteli hamakowychHak rozporowy do montażu hamaków i foteli hamakowych

Ze względu na wielkość hamaki można podzielić na jednoosobowe, dwuosobowe i rodzinne. Najmniejsze są hamaki jednoosobowe, których szerokość wynosi minimum 14cm. Rozpiętość mocowań, na których hamak jest zawieszony, powinna wynosić przynajmniej 27cm i nie powinny być one umiejscowione niżej niż 12cm. Nieco większy hamak dwuosobowy ma szerokość minimum 16cm, co daje większy komfort jego użytkowania niż mniejszego hamaka. Rozpiętość mocowań w tym przypadku powinna wynosić co najmniej 31cm, a wysokość, na której należy je zamontować nie powinna być mniejsza niż 140cm. Największy hamak rodzinny, ma szerokość minimum 180cm i jest on niewątpliwie najwygodniejszy do użytkowania, bez względu na liczbę korzystających z niego osób. Mocowania dla tego hamaka należy umieścić w odległości nie mniejszej niż 360cm i na wysokości minimum 160cm.

Na stronie możemy znaleźć olbrzymi wybór Hamaków:

Hamak szeroki
Symbol: HW

Duży i bardzo wytrzymały hamak mieszczący dwójkę dorosłych osób bądź gromadkę dzieci. Bardzo dobra jakość bawełny. Wybierz idealny dla siebie kolor!

Hamak sznurkowy
Symbol: H King of Mexico XXL

Duży  Hamak siatkowy King of Mexico XXL wykonany z ręcznie plecionej siatki dopasowującej się do kształtu ciała zapewniając Ci idealny wypoczynek. Rewelacyjny hamak ogrodowy.

Dwuosobowy hamak bawełniany
Symbol: Doub

Ten bawełniany hamak  zapewni Ci wspaniały odpoczynek w niskiej cenie.

Jeśli zależy Wam na innej formie fotela zachęcam Was do odwiedzenia strony i zapoznacie się z ofertą, uwierzcie mi nie pożałujecie :).

Fotel hamakowy dla dzieciHamak dziecięcyHamak dziecięcy

Zapraszam Was do polubienia strony na FACEBOOKU, gdzie poczytasz na temat hamaków

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger