Nopalina NOPALINIA MAX



Nopalina NOPALINIA MAX - Wspomaganie odchudzania czyli środek, który ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Sama zdecydowałam się spróbować, bo niby dieta jest, ćwiczenia są ale waga nie chce zlecieć w dół. Więc pomogę sobie tym środkiem.


Środek odchudzający - jak wskazuje nawa nie jest oczywiście magicznym środkiem, ale tylko wspomagaczem. NOPALINIA MAX to pochodząca ze Stanów Zjednoczonych w 100% naturalna formuła skomponowana pod względem składników i proporcji tak, by oddziaływać na wszystkie główne mechanizmy odpowiedzialne za utratę wagi: ograniczenie łaknienia, regularny metabolizm, oczyszczanie jelit oraz spalanie tłuszczów.

Skuteczność suplementu NOPALINIA MAX potwierdza jej niesłabnąca popularność w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, krajach Ameryki Łacińskiej oraz w Hiszpanii. Teraz Nopalinia Max jest dostępna również w Polsce. I obecnie u mnie w domu! :)

  • Wspomaga odchudzanie,
  • Reguluje masę ciała,
  • Hamuje apetyt,
  • Ułatwia trawienie,
  • Oczyszcza organizm,
  • Wspomaga regularne wypróżnianie,
  • Powoduje uczucie sytości,
  • Przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów.


A jak działa Nopalinia Max?

Usuwa przyczynę nadwagi, nie tylko jej symptomy. Zawarty w produkcie błonnik nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała. Nasiona lnu (siemię lniane) wspomagają pracę żołądka i jelit wpływając korzystnie na układ trawienny. Sproszkowany kaktus wspomaga metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Jak stosować?

Jedną łyżkę stołową (ok. 15g) NOPALINII MAX należy wymieszać ze szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie. 
Podczas stosowania produktu należy wypijać 8 szklanek wody dziennie.

1 łyżkę stołową Nopalinii Max należy wymieszać z 1 szklanką wody, soku lub mleka. Pozostawić do namoczenia od 5 do 30 minut. Tak przygotowany napój pić 2 razy dziennie.

Podczas stosowania produktu należy wypijać minimum 8 szklanek wody dziennie.

W początkowej fazie stosowania produktu możliwe jest przyjmowanie zwiększonej dawki do maksymalnie dwóch płaskich łyżek stołowych Nopalinii Max przy każdej z dwóch porcji dziennych. Nie należy przekraczać maksymalnej dziennej dawki produktu w postaci 30 gram preparatu (cztery płaskie łyżki stołowe lub dwie kopiate).

Najważniejsze zalety NOPALINY:

100% naturalna receptura, składająca się wyłącznie z organicznych, nieprzetworzonych chemicznie i niemodyfikowanych genetycznie składników.
Produkt oddziałujący na wszystkie główne mechanizmy, odpowiedzialne za utratę wagi.
Skuteczność potwierdzona ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, krajach Ameryki Łacińskiej oraz w Hiszpanii, 
Pełne bezpieczeństwo stosowania oraz brak skutków ubocznych.
Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc kuracji.

Skład: 
Nasiona lnu odtłuszczone, otręby owsiane, otręby pszenne, łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica), łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata), nasiona babki płesznik (Plantago psyllium), źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L)

Unikalny skład, czyli naturalna rewolucja


Nasiona lnu odtłuszczone
Specjalna odmiana siemienia lnianego, wchodzącego w skład Nopalinii Max, zawiera wysokie stężenie kwasów Omega 3, 6, 9. Dzięki dużej zawartości błonnika, ułatwia trawienie i regularne wypróżnianie. Odtłuszczone nasiona lnu wspomagają także pracę żołądka i jelit, wpływając korzystnie na układ trawienny.

Łodyga kaktusa – opuncji figowej (Opuntia ficus indica)
Nopalinia Max zawiera optymalną dawkę suszonej łodygi kaktusa – opuncji figowej, rośliny występującej na pustyniach Meksyku. Ze względu na wszechstronne zastosowanie w medycynie, kaktus z gatunku Opuntia znajduje się na liście roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia. Stosowany jest zwłaszcza w leczeniu i profilaktyce otyłości. Opuncja w znaczny sposób przyspiesza metabolizm tłuszczów i węglowodanów.

Otręby owsiane i pszenne
Nierozpuszczalny błonnik, zawarty w otrębach, nie ulega strawieniu w przewodzie pokarmowym, a dzięki dużej zdolności absorbowania wody przyczynia się do zwiększenia masy stolca, co korzystnie wpływa na pasaż jelitowy i regulację wypróżnień. Wysoka zawartość błonnika powoduje uczucie sytości, co pomaga obniżyć apetyt i kontrolować masę ciała.

Łuski nasion babki jajowatej (Plantago ovata) oraz nasiona babki płesznik (Plantago psylliium)
Łuski nasion babki jajowatej oraz nasiona babki płesznik łagodnie stymulują pracę jelit, dzięki czemu ułatwiają regularne wypróżnianie, redukują zaparcia, doskonale oczyszczają jelita oraz poprawiają trawienie. Posiadają także doskonałą zdolność absorpcji toksyn, wpływając pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach.

Źdźbła młodego jęczmienia (Hordeum vulgare L)
Źdźbła młodego jęczmienia zawierają dużą ilość antyoksydantów, chlorofilu, minerałów, enzymów oraz cennych witamin. Młody jęczmień jest również bogaty w błonnik, beta-karoten, żelazo, magnez.

Produkt możecie zakupić na  Nopalinia MAX





Czyli codziennie na instagramie będę wrzucała jak działa, czy są efekty jak wygląda spadanie wagi :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger