Kapitan Nauka - Litery. Piszę i zmazuję.W życiu każdego rodzica następuje taki moment, że jego maluszek staje się już" duży".  Zaczyna się etap w którym dziecko chce uczyć się literek.  U nas ten moment trwa już jakiś czas a teraz mamy mała pomoc. Kapitan nauka posiada w swojej ofercie pomoce naukowe dla dzieci już od roczku.

U nas zawitała:


Książka + 31 dwustronnych, zmywalnych kart + flamaster

Wyjątkowy pakiet do nauki liter dla dzieci powyżej 4. roku życia, który gwarantuje wciągającą zabawę, a przy okazji rozwija umiejętności językowe i grafomotorykę, przygotowując do nauki w szkole. Jako, że Oskar za rok zaczyna naukę w klasie "0", a jest bardzo chorowity i większość czasu spędza w domu doskonalimy naukę w czterech ścianach. Nauka literek jest dość ciężka, ale idzie nam już coraz lepiej. Potrafimy składać i sylabować dzięki czemu powoli wychodzą nam słowa. 

Pakiet Litery - piszę i zmazuję zawiera ponad 70 bogato ilustrowanych zabaw. W książeczce znajdują się proste łamigłówki, które uczą rozpoznawania liter, ćwiczą koncentrację i myślenie logiczne, a także kolorowanki, labirynty i szyfry, które doskonalą precyzję, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową. Czyli nauka przez zabawę, a jak wiadomo dziecko właśnie tak najlepiej przyswaja naukę. Każdego dnia jedna łamigłówka powoli nam lepiej poznawać świat liter.

Integralną częścią książeczki są dwustronne, zmywalne karty edukacyjne. Na każdej karcie znajduje się wzór litery oraz strzałki, które podpowiedzą dziecku, jak poprawnie ją napisać. Dodatkowo zamieszczono również zadania graficzne polegające na rysowaniu szlaczków i zapisywaniu prostych wyrazów po śladzie. Barwne ilustracje uatrakcyjniają zabawę i odnoszą poznawane zagadnienia do świata bezpośrednio znanego dziecku. 

Dzięki specjalnemu, suchościeralnemu flamastrowi dołączonemu do zestawu wszystkie zadania na kartach można wykonywać wielokrotnie. 

Oskar uwielbia ścierać i pisać i poprawiać coś co mu nie wyjdzie, nie denerwuje się jak mu coś nie wyjdzie bo jest w stanie to poprawić. Codzienna ćwiczenia uczyni z Twojego malucha mistrza!

Karty możemy zakupić w cenie 29,99 na stronie Kapitan Nauka, ja je jak najbardziej polecam!

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger