Blogerzy dla BezpiecznaJa

Dlaczego uważasz, że bezpieczeństwo jest ważne? I zadaj sobie to pytanie własnie teraz. Ja sobie je zadałam. I dlaczego bezpieczeństwo jest dla mnie ważne, bo mam dwoje dzieci, które chciałabym aby były bezpieczne, aby nic im nie groziło. Ale jednak nie jestem w stanie trzymać ich cały czas w domu. Mówię im i tłumaczę, aby nie rozmawiali z nieznajomymi, ale jednak jest to nieuniknione. 

I tak postanowiłam wesprzeć BezpiecznaJa,  a dlaczego? Gdyż jestem kobietą świadomą zagrożeń i swoich możliwości wobec tych zagrożeń. Zdaję sobie sprawę jednak, ze wiele kobiet i młodych dziewczyn potrzebuje tej świadomości, potrzebuje pewności, że w sytuacjach zagrażających im poradzą sobie.
Większości kobiet, dziewczyn wydaje się, że ich to nie dotyczy, ale to bardzo złudne podejście. Przemoc może nas dotknąć w każdej chwili naszego życia. Jeśli nie nas osobiście, to naszych mam, córek, sióstr, przyjaciółek...
Zastanów się i rozejrzyj dookoła...
  • Zdarza Ci się wracać nocą po pracy do domu z duszą na ramieniu? 
  • Boisz się czasem komuś postawić, bo nie znasz możliwej reakcji? 
  • Nie wiesz jak reagować na zaczepki? 
  • Pragniesz komuś pomóc, ale nie wiesz jak to zrobić? 
  • Nie wiesz na jakie wsparcie i skąd możesz liczyć?  

Z takimi problemami uczy radzić sobie akcja BezpiecznaJa i BezpiecznaJaTeen. Ta druga skierowana jest do nastolatek czyli dla dziewczynek w wieku mojej córki. Zaczęłam Wam do obejrzenia poniższego filmu i i pomyślenie przez chwilę czy i w jaki sposób możecie pomóc sobie i innym.Może i wiesz jak działać w niebezpieczeństwie, ale stań teraz i pomyśl czy wie o tym Twoja córka, mama, przyjaciółka czy koleżanki z pracy. Czy są uświadomione jak walczyć gdy się wydarzy niebezpieczeństwo, i jak się przed nim uchronić!! Aby akcja mogła dojść do skutku wystarczy mały gest z naszej strony. 5 zł to niewiele, a pomoże aby akcja odbyła się w naszym mieście. Musimy się uświadamiać.

Jako Ambasadorska akcji Bezpieczna Ja, mam jeszcze dla Was informację:

Stowarzyszenie Fairis szuka blogerek do współpracy.
Chodzi o wspólną blogerską działalność charytatywną, wsparcie kobiecego projektu bezpłatnych szkoleń dla kobiet i nastolatek w zakresie prewencji przemocy i gwałtu, BezpiecznaJa. Projekt rozpoczyna obecnie ogólnopolską trasę bezpłatnych szkoleń w każdym mieście dla uczennic lokalnych szkół gimnazjalnych i średnich oraz osobno dla kobiet 18+. Na początek tego celu zbieramy środki poprzez akcje crowdfunding'ową [CF].

Szkolenie mocno rozwojowe, motywujące, budujące świadomość i siłę do zmiany swojego życia.
Cała akcja świetnie wpływa na PR bloga, a do tego powoduje zwiększenie odwiedzin.
Jak?
1. My umieszczamy logo i link do każdego bloga biorącego udział w akcji [po przesłaniu do nas linku do wpisu oraz logo] na bezpośredniej stronie bezpiecznaja.pl w zakładce "wspierający / blogerzy",dodatkowo raz w tygodniu publikujemy na naszym FP link do zaktualizowanej zakładki". To samo zostanie umieszczone w zakładce Wspierający / Blogerzy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia FAIR IS, które jest patronem akcji BezpiecznaJa. [fairis.pl]
2. We wpisie powinna znaleźć się informacja o blogerze od którego wywodzi się akcja i nominowanie kolejnych 2 blogerek. One również umieszczają u siebie we wpisie link do bloga,który je nominował i nominują kolejne dwie blogerki. W ten sposób powstaje powiązana sieć linków.
3. Napisz też w kilku słowach "co rozumiesz przez "poczucie bezpieczeństwa"" lub "dlaczego uważasz, że bezpieczeństwo jest ważne.

Dodatkowo jedno z wydawnictw, które wspiera akcję BezpiecznaJa, przekazało dla 10 chętnych blogerek książki " Co mnie zmieniło na zawsze" lub " Sama się prosiła" do dodatkowego zrecenzowania przy okazji wpisu do akcji.

Daj znać proszę czy chciałabyś dodatkowo wpisać  recenzję książki. [Książka zostanie wysłana z wydawnictwa do Ciebie]

Tytuł wpisu powinien zawierać zwrot: "Blogerzy dla BezpiecznaJa" oraz zawierać tę frazę w treści oraz słowach kluczowych żeby zwiększyć wyszukiwalność bloga po tej frazie. Szczególnie mocne działanie SEO na samym początku akcji, bo blog trafia w silniki googl'a jako jeden z początkowych i bardzo długo wyskakuje na pierwszych miejscach w wyszukiwarce.
Wpis musi tez zawierać aktywny  link do akcji CF BezpiecznaJa [pomagam.im/BezpiecznaJa]
Gdybyś dodatkowo zechciała wesprzeć akcje jakaś wpłatą, nawet 5 zł, warto wtedy zakładając konto na pomagam.im założyć od razu konto firmowe z nazwą bloga,  podać w opisie link do niego, jakiś ciekawy opis i dać się poznać jako darczyńca dodatkowej grupie docelowej, która przegląda profile tych, którzy wspierają projekt. Pojawia się wtedy od razu kolejny świetny, wysokowartościowy link prowadzący do Twojego bloga.


Kiedy Twój wpis powstanie, przyślij proszę link do niego oraz swoje logo na adres blogerzy@bezpiecznaja.plZatrzymaj się na moment i zastanów się czy aby na pewno ten problem zupełnie Ciebie nie dotyczy...Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger