Wyprawa na marsa Marlena Popławska- Marek

                                                     

"Niedzielscy to rodzina podobna do wielu innych. Zaganiana mama, zapracowany tata, kłócące się o wszystko rodzeństwo. Mama ma żal do męża, że coraz bardziej oddala się od rodziny, rodzeństwo tęskni za wiecznie nieobecnym ojcem. Młodszy brat Kacper drażni starszego Maksa swą dziecinnością, a Maks nie rozumie, dlaczego nikt nie podziela jego pasji, jaką są podróże. Jest on pochłonięty zdobywaniem informacji z zakresu geografii. Chłopak zna stolice wielu krajów, nawet tych na końcu świata, jak z rękawa sypie ciekawostkami na temat odległych krain. Pewnego dnia niecodzienny splot wydarzeń sprawia, że Maks zostaje wciągnięty w wir tajemniczych podróży. 

Książka "Wyprawa na maksa": - w bardzo ciekawy i lekki sposób przekazuje ciekawe wiadomości dotyczące wybranych krajów; - pokazuje, jak ważna jest rodzina i jak trudna jest rozłąka z rodzicami, uczy się, że złośliwości i przepychanki słowne nie świadczą o braku miłości. Maks w książce uświadamia sobie, jak wielką moc mają marzenia, że każde nawet najmniejsze są do spełnienia.  Czytanie książki sprawia, że dziecięca wyobraźnia i marzenia zaczynają stawać się bardzo realne. Uczy dzieci, że nie ma rzeczy nie możliwych. Książkę polecam nie tylko dla dzieci ale również i dorosłych, którzy zapomnieli, ze marzenia warto spełniać!

Marlena Popławska-Marek – z wykształcenia nauczycielka języka polskiego z przygotowaniem do terapii psychologicznej. Kilka lat pracowała w biurze podróży. Na co dzień łączy swoje dwie pasje, jakimi są podróże oraz pisanie wierszy, opowiadań i książek. Zajmuje się pisaniem wierszem i prozą personalizowanych książek dla dzieci i dorosłych, które cieszą się coraz większą popularnością. Uwielbia klimat wysp południowych i mentalność ich mieszkańców. Kieruje się w życiu zasadą, że realizacji pomysłów i planów lepiej nie odkładać na później, dlatego teraz, a nie później, pojawiła się jej pierwsza książka ""Wyprawa na maksa"". "Wyprawa na maksa

Autor: Marlena Popławska-Marek
Stron: 100
Format: 145x205
ISBN: 978-83-7856-290-0
Oprawa: Miękka
Cena: 35.00 zł

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger