Multicooker hd3139 - testowanieSzybki i łatwy sposób na przygotowanie ulubionych potraw, od dziś w mojej kuchni. Pyszne zupy, mięso, makaron i ciasta w jednym urządzeniu to naprawdę najlepsza nasza inwestycja. Jako że mamy małą kuchnie musimy wszystko ograniczyć, więc Multicooker jest idealnym rozwiązaniem.

                                    

Multicooker posiada 8 wstępnie ustawionych programów
Minutnik (do 24 godzin) daje pewność, że posiłki będą gotowe na czas
Funkcja podgrzewania 3D zapewnia równomierne podgrzewanie potraw

Zdejmowane pokrętło wylotu pary ułatwia czyszczenie

W celu usunięcia osadu należy regularnie czyścić pokrętło wylotu pary. Wystarczy odłączyć je od górnej pokrywy urządzenia i dokładnie wyczyścić. Misa wewnętrzna z materiału zapobiegającego przywieraniu, którą można myć w zmywarce. Misa wewnętrzna z powłoką ze stopu żelaza i aluminium o grubości 2,0 mm. Wyjątkowo grube wewnętrzne naczynie z 2-milimetrową powłoką ze stopu żelaza i aluminium daje gwarancję równomiernego rozprowadzania ciepła, dzięki czemu posiłki są zawsze dokładnie ugotowane.

                                  

                                 

Funkcja utrzymywania ciepła pomaga zachować wartości odżywcze przez 24 godziny.
Po zakończeniu procesu gotowania Multicooker automatycznie przełącza się w tryb utrzymywania ciepła. Ruchomy uchwyt ułatwia przenoszenie np. aby podać posiłek w jadalni. 

                                        
7 automatycznych programów i 14 ręcznych ustawień temperatury. Dodatkowo w opakowaniu posiadamy 2 plastikowe łyżki, książeczkę z przepisami. Chociaż przepisów w internecie można znaleźć już bardzo dużo, sami możemy zacząć eksperymentować. 


Mulicooker to urządzenie które powinno być w każdym domu. Szybkie przygotowanie posiłków i czas oszczędzony przy nim, który możemy spędzić z rodziną jest na pewno mega atutem, cena jest mega okazyjna. W multicookerze może przygotować wszystko, musimy tylko wyczuć urządzenie, i już będziemy mistrzami w kuchni. Ciasto, gulasz a nawet chleb możemy wyczarować w kilka chwil. Jego opływowe kształty idealnie pasują do każdej kuchni. Możemy bez problemu zostawić urządzenie nie martwiąc się o poparzenia gdyż mulicooker się nie nagrzewa.

                                     Czy znacie to urządzenie? Ja jestem zadowolona, i nie zamierzam już go oddać :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger