Rozwiązuję i zgaduję - AWM


                                                         

Przedstawiam Wam dzisiaj książeczki z serii "Rozwiązuję i zgaduję". 

                                                       Seria składa się z 101 do 106 zadań w których znajdziemy zadania z dziedziny labiryntów, rebusy, znajdowanie podobieństw i różnic, rysowanie według wzoru, dodawanie, poznawanie liter oraz mnóstwo innych, ciekawych zabaw i zagadek a dodatkowo wiele ilustracji do samodzielnego kolorowania! Jest to 80 stron wspaniałej zabawy, w którym nasze dzieci kształtują umiejętności myślenia i kojarzenia, ćwiczenie spostrzegawczości, doskonała pomoc w nauce dodawania i pisania dla dzieci w wieku 4–6 lat. 


Zadania są tak skonstruowane, aby nasze dzieci z łatwością sobie z nimi poradziły. Każda strona jest wypełniona zadaniami, a kolorowe strony ściągają wzrok. Mój 5 - latek jest na etapie wchłaniania wiedzy więc owe książeczki są dla niego idealne. Dzięki książeczką udoskonalamy matematyczne jak i językowe zdolności naszych pociech.  Każda z książeczek posiada w swojej ofercie zadania o łatwiejszym i trudniejszym stopniu. Lecz siedząc razem z maluchem jesteśmy w stanie pomóc mu w zadaniach. A i tak większość zadań wykonuje on sam. Tym razem Oskarek nie chciał dać się sfotografować podczas wykonywania zadań, wiec musimy to uszanować :).

Ale musicie uwierzyć mi na słowo, że wykonywanie zadań idzie mu naprawdę łatwo i szybko. Gdyż są na prawdę przyjemne. W zadaniach pomagała mu jego starsza siostra, która jak sama mówi jest już starszą siostrą i może mu pomagać a ja mogę robić obiad ;). Ah te dzieci...
Plusy: 

  • Ilosć zadań
  • Cena
  • Kolorystyka


Minusy:

  • BrakCena książeczek to tylko 9,90 zł i możemy je zakupić na stronie AWM

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger