Mikrodermabrazja VisaCare SC6240/01Jakie było mojej zaskoczenie, gdy kurier zapukał do moich drzwi, przynosząc mi Philips VisaCare do domowej mikrodermabrazji. Urządzenie zostało stworzone po to, abyś my mogły jak najdłużej cieszyć się młodo wyglądającą i zdrową cerą. Dzięki Philips VisaCare zabiegi dostępne dotychczas jedynie w profesjonalnych gabinetach możesz wykonywać w swoim domu. 

Tak więc już niedługo będę miała okazję spróbować zabiegów u siebie w domu, a Wy na pewno dowiecie się jak.Inforacje jakie możemy zanleść możemy przeczytać: 
Philips VisaCare do domowej mikrodermabrazji pobudza naturalny proces regeneracji twojej skóry dzięki kombinacji złuszczania naskórka i masażu podciśnieniowego. W efekcie Twoja skóra jest zregenerowana, ujędrniona i zachowuje młodzieńczy blask. Philips VisaCare do domowej mikrodermabrazji pobudza naturalny proces regeneracji twojej skóry dzięki kombinacji złuszczania naskórka i masażu podciśnieniowego. W efekcie Twoja skóra jest zregenerowana, ujędrniona i zachowuje młodzieńczy blask.

                                      

Tak wiec za 4 tygodnie dowiecie się czy zadziałało, czy moja skóra będzie rzeczywiście ujędrniona i gładsza pozbawiona przebarwień. 


A za możliwość przetestowania dziękuje firmie PHILIPS.


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger