Lateksowy preparat do ochrony skórki paznokcia

Preparat lateksowy do ochrony skórki wokół paznokcia ucieszy wszystkie kobiety, które lubią eksperymentować z lakierami do paznokci. Wystarczy nałożyć cienką warstwę preparatu i zostawić na chwilkę aby wyschło. Po zaschnięciu można malować paznokcie różnymi technikami. Warstwę lateksową potem wystarczy tylko usunąć, a wraz z nią zostaną usunięte wszystkie nieczystości, które inaczej trzeba byłoby usunąć zmywaczem, gdzie nie zawsze zmywacz usunie to co ma usunąć. 

                                                            

Preparat lateksowy to super rozwiązanie, kiedy chcemy na paznokciach poeksperymentować, wzorki czy po prostu zwykłe malowanie już nie będzie stanowiło problemu. Po nałożeniu warstwy ochronnej, możemy wyjeżdżać za linie po czym ze skórki usuniemy warwę i mamy idealnie pomalowane paznokcie jak po wizycie u kosmetyczki.
Warstwa lateksowa bardzo łatwo daje się usunąć, nie mamy przy tym żadnego problemu. Z pozoru malutki flakonik białej emulsji. W rzeczywistości bardzo przydatna rzecz w każdej kosmetyczce.W końcu mam przepięknie wykonany manikiure. Jedyną wadą produktu jest jego zapach, nie jest przyjemny, aczkolwiek efekt wspaniały. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger