Komplet 7 pędzelków do zdobienia paznokci.
Świetny pomocnik do dekorowania paznokci. Z pędzelkami łatwo się pracuje. Pędzelki wykorzystają manicurzyści i od dziś my we własnym domu. Opakowanie zawiera 7 sztuk pędzelków do zdobienia paznokci, każdy z nich wykonany starannie. 

                                                             

Sonda - zakończona kulką, ułatwia wykonanie linii uśmiechu oraz aplikację zdobień. Doskonale sprawdza się do wykonywania precyzyjnych wzorków na paznokciach. 

Pędzel płaski - nadaje się do nakładania żelu UV, włosie układa się w linii prostej. Można nakładać nim biały żel na linię uśmiechu, klasyczne żele przy linii skórek, malowania farbkami akrylowymi. 

Pędzelek płaski skośny - nadaje się do nakładania żelu. Jest wyjątkowo precyzyjny. Dokładnie kształtuje linię french na paznokciach. 

Pędzelek koci języczek - nadaje się do nakładania akrylu, używany do kształtowania linii uśmiechu, jak również doskonale sprawdza się do modelowania kwiatków 3D z akryli. Używany również do przedłużania w obu metodach. 

Pędzelek typu wachlarz.

Pędzel igłowy.

Długi cienki - dzięki długiemu włosiu pozwala malować nawet najbardziej fantazyjne wzorki.


                                            

Dzięki pędzelkom możemy już dziś stworzyć przepiękne wzorki na paznokciach, czy to kokardki czy inne przepiękne wzorki. Już dzisiaj możemy zdziałać cuda. Jako początkujący wzorzysta, powoli  małymi kroczkami będę potrafiła zdziałać na paznokcie cuda :).
Kolor: niebieski + srebrny
Długość pędzelków: cca 18 cm
Średnica pędzelków: cca 0,4 cm

Moim marzeniem kiedyś było mieć swój salon paznokcia, może teraz mi się uda spełniać swoje marzenia. 

A wy jakie macie marzenie? 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger