Com4tclick - poduszeczka pod nadgarstek


Na profilu com4tclick® udało mi się wygrać poduszeczkę pod nadgarstek. Jest to poduszeczka na zmęczony nadgartek przy pracy z komputerem.  

Ale poduszeczka jest nie tylko dla osób korzystających z komputera, jeśli jesteś w jednym z tych grup, po prostu musisz ją mieć:

- wiele godzin dziennie korzystasz z myszki komputerowej lub touch padu,
- pracujesz jako księgowy, grafik komputerowy, wprowadzasz dane do komputera itp.,
- grasz w gry komputerowe,
- jesteś pisarzem, naukowcem, architektem, tłumaczem, uczniem lub studentem,
- wykonujesz jakikolwiek inny zawód związany z długotrwałą pracą przy komputerze wraz z myszką komputerową,
- lubisz ładne rzeczy,
- dbasz o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych - podaruj im com4tclick.

Poduszeczka jest rewelacyjna, odciąża nasz nadgarstek dzięki czemu pozwala nam na efektywniejszą pracę bez jego bólu. 

Co najważniejsze jest to polski produkt, przez wspieramy naszą gospodarkę i  panią Magdalenę - pomysłodawczynię poduszeczki. Poduszeczki posiadają przeróżne wkłady, a są to: 
  • Gorczyca biała – Posiada właściwości rozgrzewające, przeciwbólowe oraz przeciwzapalne.

Od wieków stosowana w leczeniu stanów zwyrodnieniowych stawów, w zmożonym napięciu mięśni,
w schorzeniach neurologicznych, nerwobólach. Gorczyca poprawia ukrwienie i dotlenienie każdej komórki w obrębie swojego działania przez co zwiększa efekty rehabilitacji, normalizuje napięcie mięśniowe. Ponadto zmniejsza wrażliwość na zmianę warunków biometeorologicznych. Nasiona gorczycy przeciwdziałają szkodliwemu promieniowaniu.

  • Łuski prosa - są bardzo lekkie, delikatne i mięciutkie. Świetnie wypełniają przestrzenie pomiędzy innymi, większymi ziarnami. Według medycyny tybetańskiej proso daje ciału stabilność oraz przyspiesza zrastanie się złamanych i pękniętych kości. Zalecane jest przy osteoporozie.


  • Siemię lniane – stosowane w medycynie naturalnej do wykonywania poduszeczek zapobiegającym powstawaniu odleżyn i odparzeń. W naszych poduszeczkach sprawdza się jako cięższe od łuski prosa wypełnienie przestrzeni pomiędzy większymi ziarnami gorczycy.


  • Lawenda – znana od niepamiętnych czasów stosowana w aromaterapii lawenda koi nerwy, uśmierza bóle głowy, poprawia samopoczucie, usuwa stres i zmęczenie. 


  • Mięta z trawą cytrynową - dają delikatny miętowo-cytrusowy zapachJa już sobie nie wyobrażam pracy bez niej, mój nadgarstek w końcu jest odciążony, nie boli mnie. Dzisiejsza praca w większości składa się przy pracy z komputerem, więc nasze ręce są wiecznie zmęczone, a jakoś nikt zapewne nie pomyślał, że wystarczy mała poduszeczka aby w końcu poczuć się bardzo dobrze. Poduszeczka to super innowacyjna "zabawka", która na pewno odda nam dużo więcej :). 


Plusy:
Mniej zmęczony nadgarstek,
Efektywniejsza praca,
Perfekcyjne wykonanie,
Ogromny wybór kolorystyczny,

Minusy:
Brak

Cena poduszeczki to 69,00 zł
Wielkość poduszeczek: ok.: 15 cm szer. x 10 cm wys.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger