Zestaw do manicure w brązowym etuiOstatnio zamówiłam sobie zestaw do manicure w brązowym etui. Zestaw ma ułatwić Nam pracę podczas pielęgnacji paznokci. W zestawie znajdziesz wszystkie potrzebne przyrządy, dzięki którym paznokcie będą doskonale zadbane. Praktyczne etui możesz nosić stale przy sobie. 


W zestawie znajdziemy 12 różnych przyrządów do pielęgnacji. W tym przepiękne obcinaczki, które się do nas uśmiechają, dzięki czemu nawet nasze maluszki chętnie dają obciąć paznokcie. Obcinaczki, cążki i nożyczki są naprawdę ostre, więc uważajmy, i nie pozwalajmy naszym dzieciom na zabawę nimi. Z zestawie dodatkowo znajdziemy przydatną pęsetę dzięki której zrobimy również porządek z naszymi brwiami. 
Każdy z "narzędzi" jest wykonany naprawdę starannie, a etui możemy trzymać zamknięte i zabierać na każde wojaże, nie musimy wtedy pamiętać, o zabieraniu wszystkich narzędzi ;). Gdyż wszystko mamy w jednym miejscu. Cążki są naprawę mocne, wykonane ze stali, którą dobrze się trzyma w dłoni. Prezentowany zestaw możecie zakupić za 37,60, więc cena na prawdę mega atrakcyjna. Jeżeli chcemy zakupić go dla siebie czy nawet jako prezent mogę go polecić z czystym sumieniem. 

Plusy:
Duży zestaw,
Atrakcyjna cena,
Mocna stal,
Dobrze leży w dłoni,

Minusy:
Czas oczekiwania (niestety szło do mnie 27 dni)

Bardzo lubię zamawiać na shipgratis i Wam również mogę polecić. Tanio i na prawdę bardzo duży wybór prezentów. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger