GuGu Baby                                     

Gugu Baby to polska marka, w której znajdziemy akcesoria, zabawki i ubranka dla dzieci szyte miłością z myślą o wygodzie, komforcie i swobodnym poruszaniu się naszych maluszków. Produkty Gugu Baby szyte są ręcznie w niewielkich ilościach z dobrej jakości polskich tkanin. Przez co są unikatowe, co coraz częściej lubimy, chcemy mieć coś czego nie ma nikt inny obok nas. Ubranka pierwsze testy przechodzą na dzieciach twórców. 
                                  
                           

                           

My mieliśmy okazję testować przepiękną apaszkę na szyję wykonaną z przyjemnej bawełny i MINKY, który nie tylko dodał apaszce przyjemnego wyglądu to w dotyku również. Nie podrażnia delikatnej skóry naszego maluszka (tutaj w roli troszkę większy skarb ;)). Chcociaż jego minka mówi co innego, apaszka na prawdę przpadła mu do gusty, mówił o niej że jest super mięciutka. A to chyba najważniejsze

 I nawet mama dała się namówić na przymierzenie, i powiem Wam szczerze, jest ona tak miła i tak przyjemna, nie dusi, a rzepy nie haczą szyi, o co się strasznie bałam. Do tego jest mega przyjemna i super ciepła. Chyba muszę sobie sprawić taką apaszkę ;).Te jak i inne rzeczy możemy zakupić na stronie internetowej sklepu Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger