Tron - jednorazowy nocnik
Dzis przedstawiam Wam rzecz, której nie powinno zabraknąć w żądnej damskiej torebce. Nocnik który w niej schowamy posiada wymiary: 16 cm długości, 9 cm szerokości u podstawy oraz około 3 cm grubości. Jest to TRON- nocnik jednorazowy. Rzecz mega istotna, kiedy to maluch w najmniej oczekiwanym momencie zachce się załatwić, to jak z siuśkami nie ma takiego problemu, to jednak z kupką już jest gorzej. A zazwyczaj nasze maluchy wybierają sobie miejsce gdzie nie ma dostępu do toalety, a ono musi już nie może poczekać, więc właśnie firma ZAPA sp. z o.o. 


Jednorazowy nocnik nie przemaka, gdyż wyposażony jest w specjalną wkładkę SAP (wykonaną z superchłonnego polimeru) oraz szczelne, nieprzepuszczalne denko. Płyn przy zetknięciu z wkładką w przeciągu kilku chwil zamienia się w granulki. Po złożeniu i zamknięciu można go bezpiecznie przenieść za przygotowane ucho, nie martwiąc się, że coś będzie chciało z niego uciekać. Nocnik bardzo dobrze się sprawdził na działce, gdzie korzystał z niej syn, ale i córka która waży troszkę ponad 30 kg i on również wytrzymał jej ciężar więc jest na 100% sprawdzony. 


Wielkość wkładki użyta w jednorazowym nocniku TRON jest w stanie pochłonąć 250 ml cieczy w ciągu 30 sekund!

A tak oto mój mały model zaprezentuje Wam jak wytrzymały jest nocnik. I teraz w czasie kiedy mamy wakacje i często wyjeżdżamy taki nocnik na pewno spełni swoją funkcję. Jest on zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. 

Mały nie pozorny a mega potrzebny i dla środowiska bezpieczny.Nocnik możecie zakupić stacjonarnie w sklepach dostępnych tutaj!


Ja Was serdecznie polecam. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger