Naukowo z wydawnictwem NIKO

Pewnego dnia przyszła do nas paczka od Wydawnictwa NIKO. Jest to wydawnictwo które tworzy książki z myślą o naszych maluchach, a książki uczą i do tego bawią.  W ksiazkach po przez zabawę nasze maluchy świetnie się bawią. Córka ma problemy z matematyką, ale dzielnie ćwiczyła zadania, rozwiązywała je i dawała mi do sprawdzenia. Po kilkunastu rozwiązanych stronach już coraz lepiej sobie z nimi radziła. A książkach do języka polskiego, Martusia uczy młodszego brata słówek, składać słowa i uczyć się. To nie tylko zabawa ale również nauka. 

                                      

Nauka przez zabawę w każdym wieku rozwija naszą wyobraźnię, siądźmy z dziećmi pokażmy im że my też czerpiemy z tego radość. Że uczenie się nowych rzeczy to naprawdę świetna zabawa, na długie wieczory. 


Wydawnictwo pomogło nam uczyć się z przyjemnością, a na stronie znajdziecie wiele naprawdę fajnych i pożytecznych książek, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać. Każdego dnia staramy się uczyć nasze dzieci, teraz nam się to udaje bo Wydawnictwo NIKO pomaga nam się rozwijać. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger