Kocyk EKO - z miłości do naturalności!

Na spotkaniu blogerów dostaliśmy masę cudownych rzeczy, jedną z nich jest koc - pled. Koc ma rozmiar 120x100 cm, a w swoim składzie  100% Bawełna, 35% Bawełna  65% Akryl. Koc bardzo przypadł do gustu moim dwóm szkrabom. Koc jest w przepięknym pudrowym różu, prze co idealnie komponuje się z dziecięcymi buźkami. Jego rozmiar pozwala na szerokie zastosowanie, może być użyte jako narzutka lub jako pled. Jak widać maluchy znalazły inny sposób, czyli chowanie się. Kocyk jest bardzo przyjemny w dotyku, nie elektryzuje się ani nie mechaci, co jest ogromnym plusem. Na nasz rynek codziennie spływa tysiące przeróżnych akcesorii dla dzieci, ale czy zastanawialiście się z jakiej jakości produktów są zrobione? Tutaj mamy produkty z najwyższej półki a co najważniejsze produkowane w Polsce już od 1992 roku. 


W procesie tworzenia nowego produktu, doborze surowca, elementów zdobniczych, nici szwalniczych, zamków błyskawicznych, guzików i innych elementów, firma zawsze pyta o certyfikaty bezpieczeństwa. Wykorzystują tylko takie surowce, które je posiadają pozostałe odrzucają.

Dbając o bezpieczeństwo naszych maluchów, zadbajmy również o to czym są nakrywane, czytajmy metki, czytajmy składy. To my teraz kształtujemy odporność naszych dzieci, co zaowocuje na przyszłość. 

Nasz koc to - PLE-31 KOCYK DZIANINOWY „KŁOSY 02”, który jest dostępny w 5 kolorach. A koc i wiele wiele innych znajdziecie w sklepie. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger