Haft - bo marzenia się spełniają


Na moich oknach zagościła przepiękna firanka, moja wymarzona bo połączona z makaronami. W firance brakowało mi czegoś, ale do końca nie wiedziałam jednak czego. I kombinowałam na różne sposoby i tak w końcu wyszło, ze dodałam małe zasłonki, które idealnie się wkomponowały w tło mojej firanki, oczywiście zawisły również motylki, które to pięknie łączą jedną firaneczkę z drugą. 


Firanka woalowa charakteryzuje się niezwykłą miękkością i delikatnością, posiada lamówkę oraz doszyty makaron w tym samym kolorze. Makaron o długości 250 cm - możliwość przycinania, z czego ja skorzystałam, gdyż dla mnie było zdecydowanie za długa. Fajnie że można operować, związywać stwarzając przy tym niepowtarzalny klimat. Co dziennie możemy cieszyć się z innej firanki. 


Firanka jest gotowa do zawieszenia na taśmie marszczącej. Ja nie marszyczyłam, gdyz nie lubię takich marszczeń. Dla mnie wygląda idealnie prosta zawieszona

Teraz ona przepięknie pasuje do mojego wnętrza.Cena firanki to 69,00 zł więc bardzo przystępna. Ja jestem zakochana w nich. A jak Wam się podobają? 

1 komentarz:

Żyć nie umierać pisze...

Też podobają mi się takie firanki.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger