Dzień dziecka z Origami i AWM

Na Dzień dziecka moje dzieci zażyczyły sobie ORIGAMI, więc wybór padł na AWM. Oskarek wybrał Dinozaury, a Martusia - Kwiaty. W  każdej książce znaleźli 8 wspaniałych, prostych do wykonania modeli, opisanych i zilustrowanych szczegółowo – krok po kroku, zagięcie po zagięciu. Na końcu książki 22 kolorowe papiery dostosowane do prezentowanych modeli. Które zadbały o rozwój umiejętności manualnych i wyobraźni maluchów. 

Ja sama będąc dzieckiem ubóstwiałam zabawy w origami, skorzystałam  wiec z okazji i tak moje dzieci dostały książki. 

                    


Powiem Wam że są to zabawy na długie godziny, zabawa i nauka w jednym. Książeczka z Dinozaurami urzekła Oskarka na tyle że chciał sam, więc próbował sam. Jak widźcie każda kartka ma swój wzór, wiec po złożeniu wygląda jak prawdziwy dinozaur. 


Origami rozwija nie tylko manualnie, ale również pobudza wyobraźnie. Sztuka składania papieru, która nabiera coraz piękniejsze kształty. My polecamy bo jest to zabawa na kilka godzin :) Książki możecie zakupić tutaj

AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski


Warto zapoznać się z całą ofertą sklepu internetowego AWM bo warto . Każdy z całą pewnością znajdzie tam coś dla siebie , od czytanek , przez książki kucharskie , po powieści czy poradniki ale to tylko mała cząstka bo jest tego o wiele więcej .Polecam :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger