Deleko - śliniak myszka z gryzakiem.Bawełniany ŚLINIAK Z GRYZAKIEM z drewna klonowego.   Idealny  dla ząbkującego dziecka!
Śliniak wykonany z  podwójnej 100% dzianiny bawełnianej, jest naturalny chłonny i ekologiczny! Z tyłu zapinany jest na napy z 2-stopniową regulacją, a specjalnie zaprojektowany szerszy kształt ramionek zapobiega zaślinieniu i ubrudzeniu ubranka.
Gryzak jest dopinany za pomocą napy, Ręcznie wykonany z litego drewna klonowego jest  naturalny, ekologiczny, lekki i poręczny, z kształtem idealnie pasującym do rączek maluszka! Grubość gryzaka idealnie nadaje się do gryzienia oraz samodzielnego chwycenia przez dziecko już od 3 miesiąca życia.
Produkt całkowicie bezpieczny, nie zawiera substancji szkodliwych, ftalanów, ani metali ciężkich.
Zapakowany jest w estetyczne, tekturowe pudełko dzięki czemu może być świetnym prezentem.

                                        

                                       

Co najważniejsze jest to produkt polski! przez co wspieramy nasz przemysł. Ja akurat mam już starsze dzieci, wiec nie mam jak w 100% przetestować produktu, ale zrobił to mój 5 latek. Jak widać śliniaczek jest naprawdę duży, nie zabrudzi ubranka, jest w wesoły kolorowy wzorek przykuwający uwagę. Wydaje mi się tylko że gryzak jest strasznie duży, ale może to tylko moje odczucie, bo w rękach mojego Oskarka wydawał mi się dopiero akurat. Ogromnym plusem dla mnie jest że jest on szeroki pod szyjką, i nie będzie obcieram maleńkiej jak i już większej szyjki maluszka.  Jest bardzo dobrze wykonane, nie wystają żadne niteczki, nie widać łączeń.  Nasza myszka idealnie pasuje do gryzaka, bo wygląda jak serek z dziurkami.
Deleko w swojej ofercie posiada ślinaki z gryzakiem, bawełniane i zabawki do kąpieli. Gryzak obecnie jest w promocji i kosztuje 33 zł.  Zapraszam Was na stronę gdzie możecie się w nie zaopatrzyć. 

Śliniak - 100% bawełna,, 2 warstwowy gruby gramatura 240 g/m2, materiał posiada certyfikat Oeko Tex, w całości wyprodukowany w Polsce. Śliniak można prać w pralce po wcześniejszym odpięciu gryzaka.
Gryzak – Klon (Acer L.) - łacińska nazwa „acer” oznacza „twardy”, co jest aluzją do twardości i solidności tego drewna.Gryzak to naturalne drewno lite klonowe, bez dodatków (lakierów, olejów, wosków), ręcznie robiony w Polsce.
Każdy gryzak posiada certyfikat CE (!) – wykonane badania na zgodność z normami zabawek dla dzieci przez akredytowane laboratorium.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger