CLEMENTONI MÓWIĄCE PIÓRO 1000 PYTAŃ

Nasza kochana ciocia sprawiła Oskiemu super praktyczny prezent na urodziny, a jest to - Clementoni mówiące pióro 1000 pytań . Idealna zabawka edukacyjna dla przedszkolaka do zabawny.  W zestawie który posiada aż 72 różne zadania uczą zwierząt, liczb, ilości, kolorów i kształtów. Aktywności dostosowane są do dzieci w wieku 3-6 lat i wspierają rozwój maluchów. Dzięki zabawce dzieci mogą przekonać się, jak przyjemne jest odkrywanie otaczającego nas świata. 


Przewodnikiem po grze jest mówiące pióro, które sygnalizuje poprawne oraz błędne odpowiedzi. Pióro mówi w 8 językach, więc dodatkowo możemy naszemu przedszkolakowi pomóc w nauce słówek. Do zabawki dołączona jest gra planszowa wraz z 4 pionkami, i kostką w kształcie strzałki. Przez zabawę nauka idzie zdecydowanie szybciej.Ja swojego nie mogłam oderwać od zabawki, a jest w wieku gdzie jego mózg działa jak gąbka, chłonie wiedzę którą mu przekazujemy. Mówiące pióro to naprawdę super zabawa i nauka w jednym. 
72 karty które są dołączone do zestawu idealnie uczą naszego malucha, litery, cyfry czy dopasowywanie cieni, to dla Oskarka już pikuś. Idzie jak burza w zadaniach, ciesząc się każdym poprawie wykonanym zadaniem. Czasami trzeba mu pomóc, ale jak na 5 lat i tak sobie super radzi. 

Zalety:
  • Umożliwia przyjemną, samodzielną naukę
  • Rozwój umiejętności logicznego myślenia
  • Poznanie świata
  • Nauka kształtów, kolorów, liczb i zwierząt
Wady:
  • brak
Ja polecam Wam z czystym sumieniem. Mówiące pióro to interaktywna zabawa, z rożnymi motywami. Na stronie znajdziemy Krainę lodu, Kubusia Puchatka, Auta i innych bajkowych bohaterów naszych dzieci. 


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger