Attipas - pierwsze buciki.


Attipas to popularne na całym świecie, i teraz również u mnie obuwie dziecięce, opracowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie stóp naszych pociech. Na stronie możemy przeczytać że po siedmiu latach prac badawczych i rozwoju na Uniwersytecie w Seulu przedstawiono finalny produkt, którego efektem są Attipaski. Buciki są lekkie, elastyczne, antypoślizgowe i oddychające! Bardzo łatwo się je zakłada na miękkie i pulchne stopy dziecka, a dzięki odpowiednio wyprofilowanej podeszwie zapewniają swobodny ruch palców. Dzięki czemu maluchowi nie przeszkadzają one na stopach.  Elastyczna i cienka warstwa podeszwy umożliwia kształtowanie cech niezbędnych do prawidłowego rozwoju umiejętności stopy: dobre czucie podłoża, wszystkich nierówności.  

Są w stanie dopasować się i do tej płaskiej, i do tej wypukłej stopy. Attipasy nie potrzebują również modelowanej wkładki. Stópki dzieci do lat 3 cechują się fizjologicznym, płaskim kształtem spodu stopy. Naturalny kształt podeszwy Attipasów,  zmusza stopy dziecka do prawidłowej pracy i kształtowania ich cech motorycznych. Można to potraktować jako idealny przykład połączenia ochrony stopy i zapewnienia im niezbędnych warunków do prawidłowego rozwoju. 


Oprócz tego Attipasy są przewiewne na podeszwie posiadają małe otworki, dzięki którym stopa naszego maluszka oddycha, nie pocąc się przy tym. Bezpieczeństwo zapewniają również najwyższej jakości materiały, z których Attipasy zostały wyprodukowane - nie zawierają one żadnych szkodliwych substancji, co potwierdzają systematyczne testy toksykologiczne. Attipasy mogą być używane zarówno jako kapcie domowe, obuwie do żłobka, a może w niedługim czasie uda się dla starszych dzieci, gdyż dzieci w wieku przedszkolnym również potrzebują pomocy w profilowaniu stopy. Ogromym plusem jest że bardzo łatwo się je czyści. Teraz czekam aż pojawią się attipasy w większych rozmiarach :)To wyjątkowe obuwie jest laureatem wielu nagród przyznawanych przez rodziców. Nie ma na polskim rynku równie kolorowych i pięknych bucików! Z czym się w 100% zgadzam. Buciki są w przeróżnym kolorach, znajdziemy tutaj kolory dostępne dla dziewczynek jak i chłopców ale kolory również mega uniwersalne. Teraz możecie je zakupić w mega promocyjnej cenie 149 zł aż za 2 pary

 


Buciki możemy zakupić internetowo jak również stacjonarnie w niektórych sklepach, dostępne tutaj:

1 komentarz:

Żyć nie umierać pisze...

Butki prezentują się bardzo fajnie. Choć nie wiem czy za taką cenę bym kupiła mauluchowi buty.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger