Zabawy z Królem Zabawek

Ostatnio mieliśmy okazję bawić się zabawkami z firmy Król Zabawek, którzy to posiadają w swojej ofercie najpiękniejsze i najbardziej efektowne produkty dla dzieci, w tym zabawki drewniane, puzzle przestrzenne, klocki czy gry. Każdy z produktów wyróżnia się wysoką jakością, trwałością, a co ważne w perfekcyjny sposób rozwija kreatywność i wyobraźnię maluchów. 

Więc po wybraniu sobie zabawek (tak jedna wybrałam z myślą o mnie:)), w moje ręce trafiły Szczerbatek- Maskotka z dźwiękiem. Jak wytresować smoka, Domino i Mysz na sznurku. Zabawki bardzo przyjemne, i co najważniejsze bezpieczne. Oczywiście nie mówię tutaj o domino, gdzie jest to zabawka dla nieco starszych dzieci. Pluszowy Szczerbatek z bajki "jak wytresować smoka" uwielbianej przez dzieci i dorosłych może zostać najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Maskotka wyposażona w dźwięk- wygrywa fragment głównej piosenki z filmu- "Into a fantasy" po naciśnięciu głowy. Zabawka wyposażona w przycisk on/off, dzięki czemu można łatwo melodię uruchomić jak i wyłączyć ( nie trzeba czekać do końca piosenki).
                                          
Wymiary maskotki; 21 x 10 x 16 cm
Szczerbatek zachwycił nie tylko moją córkę ale również mnie, duży plus za możliwość wyłączenia melodyjki w każdym momencie, nie musimy słuchać jej do końca. Maskotka wykonana bardzo dobrze, jedynym minusem, chociaż do końca nie wiem bo jeszcze nie odważyłam się go myć, czy nie zepsuje się melodyjka, fajnie by było jak by miał możliwość wyciągania mechanizmu. 

Domino
Model  HJC93246
Fajne klasyczne drewniane domino zamknięte w trwałym i bardzo eleganckim drewnianym pudełku.

Drewniane domino, które zapewni długie godziny zabawy i rozrywki. Ułóż jak najlepsze i najbardziej skomplikowane domino i jednym dotknięciem strąć wszystkie klocki, można również grać w domino w dokładanie klocków o odpowiedniej ilości kropek. Zwycięzca może być tylko jeden.
                                           
Wymiary zabawki; 19 x 7 x 5 cm 
Niezapomniana zabawa na wieczory. Pamiętam jak za dzieciaka potrafiliśmy grać w to godzinami. Teraz zasiadam ze swoimi maluchami i spędzamy miło czas układając przeróżne postacie,  jak i mosty które później się przewracały ;) przy okazji ucząc się cyferek.


Drewniana Mysz na sznurku
Model HJD93977
Drewniana mysz to edukacyjna zabawka na sznurku, która uprzyjemni spacery i sprawi, że Twoje dziecko samo będzie chciało na nie wychodzić co sprzyja zaspokajaniu jego potrzeb ruchowych.

Drewniana Mysz to zabawka na sznurku zachęcająca twoje dziecko do chodzenia i biegania. Zabawka stworzona jest tak, że w trakcie poruszania się wydaje dźwięki "klekotania" co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. 


Zabawka przeznaczona jest dla dzieci już od 18 miesiąca!

                                          

Wymiary zabawki; 13 x 8 x 8 cm 
Myszkę przechwycił Oskarek, który nie mógł się jej oprzeć, prześliczna dość głośna, ale takie są uroki zabawek :). Dużym minusem w niej jest za krótki sznurek, przez co maluch ma ograniczoną zabawę, jak możemy przeczytać zabawka nadaje się dla dzieci od 18 miesiąca życia, a jak wiem takie maluchy uwielbiają ciągnąć za sobą przeróżne zabawki, więc proponuję firmie zwiększenie sznurka :)

Ja oczywiście polecam sklep jak i zabawki. Pamiętajcie że już 1 czerwca Dzień dziecka, więc warto już dziś zaopatrzyć się w zabawki dla maluchów a Król Zabawek ma teraz wyprzedaż wiec serdecznie zapraszam :)
wyprzedaże

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger