Haft - firankowy zawrót głowy.

Przeglądając miliony stron w poszukiwaniu firanek marzeń, takie które będę pasować do pokoju dziewczynki jak i chłopca trafiłam tutaj. Gdzie jest na prawdę ogromy wybór firanek i akcesorii domowych. I tak u nas na oknach znalazła miejsce firanka fluorescencyjna z motywem nutek i instrumentów. Firanka żakardowa łączy w sobie tradycyjną firankę z makaronami, przez co nadaje pokojowi nowoczesności. 

                                      


Firanka pokryta jest warstwą luminescencyjną, która "świeci" tylko po wyłączeniu światła, przez około 5-10 minut. Aby możliwe było ponowne "świecenie" konieczne jest powtórne naświetlenie jej światłem naturalnym lub sztucznym. Efekt widoczny jest w warunkach intensywnego zaciemnienia pomieszczenia.
Firanka jest gotowa do zawieszenia zaraz po wyjęciu z opakowania. Posiada taśmę, którą można zmarszczyć, ja nie lubię tego efektu, więc moja firanka jest zawieszona prosto. Dzieci są zachwycone, bo przed pójściem spać firanka im świeci. Co jest dobrą sprawą dla maluchów które boja się ciemności.
Firankę możecie zakupić tutaj w bardzo okazyjnej cenie 43,20 zł jej wymiary to 160 x 300 cm, przez co idealnie wkomponowała się na dwa okna. Bardzo dobrze przepuszcza światło dzienne, przez co w pokoju panuje idealnie światło, mimo pochmurnego dnia. 


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger