FIAT - marka stworzona z myślą o nas

Fiat 500X – duży crossover, auto dla rodziny. Duże miejskie auto, z nowoczesnymi technologiami ułatwiającymi jazdę po mieście.


Auto posiada sporo miejsca na nogi, przez co czujemy się na pewno mega komfortowo i wygodnie. Jadąc z rodziną na wycieczkę, czy na wakacje przyda nam się pojemy bagażnik, a po wyciągnięciu koła zapasowego dostajemy drugą podłogę.

Posiada kamerę cofania, przez co parkowanie staję się przyjemnością, a ja cały czas niestety mam z tym problem ;).

Auto posiada automat który jest idealny do miasta, jak również czujnik martwego pola połączony z systemem ostrzegania gdy zbliża się inny samochód (cross path detection). Kamera cofania z dynamicznym torem jazdy, hill holder – idealny gdy wjeżdżamy do centrum handlowego na kolejne piętro i musimy się zatrzymać i elektroniczny hamulec postojowy.Wewnątrz znajdziemy system multimedialny Uconnect z dotykowym ekranem 5” dostępne z nawigacją dzięki któremu uzyskamy dostęp do wszystkich głównych funkcji: od radia aż po najważniejsze nośniki multimedialne, które można podłączyć za pośrednictwem portu USB, łącza AUX lub Bluetooth. Całość jest także obsługiwana za pomocą przycisków na kierownicy, dzięki czemu nie musimy odrywać wzroku od tego co dzieje się na drodze

Auto posiada rówież USB co umożliwia nam słuchanie muzyki, przełączanie przyciskami na kierownicy. Jedną w istotych rzeczy jest zestaw głośnomówiący sparowany i opcja odczytywanie głosowe SMSów.Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger