„Zapracuj na swoje wakacje”

Zostały 86 dni do wakacji, więc czas pomyśleć o wakacjach nie tylko dla nas ale i dla naszych pociech. Więc mam dla Was niespodziankę, dzięki której wasze dzieci mogą wziaść udział w wyjątkowym konkursie wakacyjnym skierowanym do dzieci i młodzieży dzięki firmie Almatur.
Tegoroczna akcja będzie realizowana pod hasłem „Zapracuj na swoje wakacje”. Celem konkursu jest zaangażowanie jak największej grupy dzieci i młodzieży do pożytecznych działań oraz pochwalenia  się swoimi talentami i osiągnięciami. Akcja potrwa do 31 maja bieżącego roku, a skierowana jest do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Więc zachęcamy swoje dzieci do angażowania się w życie rodziny, nagrywajmy, fotografujmy i publikujcie, pamiętajcie że każda akcja musi być opatrzona hashtagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje. Pamiętajcie, ze najpierw trzeba się zalogować na stronie mojewakacje.almatur.pl poprzez portal społecznościowy Facebook lub poprzez podanie adresu email i umieszczenie linka do filmu lub zdjęcia dokumentującego wykonanego zadania. 
Moderatorzy ze strony organizatora, będą na bieżąco oceniać i przyznawać punkty, które będzie można potem wymienić na zniżki na obozach Almatur w sezonie letnim 2016. Każdy z użytkowników wykonując różne zadania może uzbierać nawet do 500 zł zniżki. 

Więc dzieciaki, bierzemy się do roboty aby odciążyć kieszenie rodziców, i wyruszyć na wymarzone wakacje :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger