Stella - worki na śmieci.

Przeciętny Polak produkuje 250 - 300 kg śmieci. Chociaż coraz bardziej staramy się dbać o środowisku i segregujemy odpady, śmieci są były i będą codziennością. U mnie z pomocą przyszły worki na śmieci STELLA. W domu zagościły u mnie 4 rodzaje:


I kilka słów od nich. 


1. Worki na śmieci z taśmą ściągającą 35 l i 60 l 15 szt.

Worki z wytrzymałym sznurkiem do łapania worka. Mega wytrzymały w pięknym kolorze (tak wiem nie o to chodzi, ale lubię jak w kuchni jest ładnie nawet w swerze śmieci:)) Są moim numerem jeden, bo wystarczy je podciągnąć i już mamy gotowe śmieci do wyniesienia. Worki są w kolorze i zapachu!! LAWENDY. cena to około 8 zł. 
2. Worki na śmieci HDLD z uszami 35 L 30 szt. Wytrzymałe

Równie mocne jak poprzednie, lecz minusem jest wiązanie. Niestety nie przypadły mi do gustu. Chociaż są tak samo mocno, a ich kolory są przepiękne, w sklepie nie wiem czy zdecyduje się na zakup, może jedynie jak będą w promocji.

Worków na sklepowych półkach jest duzo, lecz moje serce należy do STEllA zapachowych worków lawendowych. 
Jako że „oczkiem w głowie” firmy STELLA są cztery nowoczesne zakłady produkujące worki na śmieci z wykorzystaniem unikalnej technologii przetwarzania odpadów foliowych w granulat służący ponownie do produkcji wyrobów foliowych, dzięki czemu nasza produkcja jest proekologiczna i w znacznym stopniu ogranicza zanieczyszczanie środowiska naturalnego, zapraszam Was na film


Produkty możecie zakupić :Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger