Ostatnie dni zgłoszeń do MegaMisji

Tablet, komórka to już codzienny widok na szkolnych przerwach. Dzieci zamiast się integrować bawić się, odpoczywać miedzy lekcjami, to bawią się w świecie wirtualnym. Fundacja Orange chce nauczyć dzieci bezpieczeństwa i mądrego korzystania z technologi.

"Jako mama wiem, że internet i nowe technologie, mogą stać się doskonałym wsparciem dla rozwoju. Wszystko zależy od tego, jak wykorzystamy ich potencjał. MegaMisja gwarantuje  uczniom zabawę i dużą dawkę wiedzy oraz wspiera rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie ich dzieci. Zachęcam wszystkie szkoły do udziału w programie" – mówi Magdalena Kumorek, aktorka, honorowa ambasadorka MegaMisji.
Jestem tego samego zdania, ale co za dużo to nie zdrowo. Więc wspieram akcję a Wam przekazuję informację ze do 29 kwietnia macie czas aby zgłosić swoją świetlicę do programu. 


Pamiętajcie, że tylko pomagacie swoim maluchą, które będą miały okazję uczestniczych w warsztatach.

Zgłoszenia do niego mogą składać nauczyciele na www.megamisja.pl. Wystarczy przesłać krótki  filmik zapraszający MegaMisję do świetlicy i wypełnić wniosek. Fundacja Orange wybierze 300  szkół, które wspierać będzie w prowadzeniu zajęć świetlicowych dla dzieci. Aby wziąć udział         
 w programie, wychowawca nie musi być ekspertem w dziedzinie informatyki, a świetlica nie musi 
 być wyposażona w komputery – większość zajęć z dziećmi  odbywa się bez użycia sprzętu.
 Dzięki pilotażowej edycji programu 50 szkół podstawowych w całej Polsce realizuje MegaMisję     
 w swoich świetlicach. W jednej z nich powstał film zachęcający do udziału w programie: 


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger