Czym jest piękno?

Czy zastanawiałaś się kiedyś czym jest piękno? Definicja piękna według Wikipedii  – pozytywna właściwość estetyczna bytu wynikająca z zachowania proporcji, harmonii barw, dźwięków, stosowności, odbierana przez zmysły. Istnieje piękno idealne, duchowe, moralne, naturalne, cielesne, obiektywne i subiektywne. Pojęcie to jest silnie związane z teorią estetyki, prawdy i dobra. Ale czy o to właśnie chodzi. Czemu nie czujemy się piękne? Tylko 2 na 10 polek uważa się za osoby piękne, ale czas zmienić nasz tok rozumowania, w wynikach powinno być 10 na 10 polek czuje że są piękne. W każdej nas są aspekty piękna, jedna ma piękne nogi inna może się pochwalić pięknym uśmiechem, ale czy chodzi tutaj o zewnętrze piękno czy bardziej o to co kryje się w środku. Pod presją otoczenia, gdzie każdy dąży do perfekcji zatracamy siebie jako kobiety. 

           

I właśnie Dove wychodzi do nas z inicjatywą, aby każda kobieta czuła się piękna i wyjątkowa. Bo każda z nas je w sobie ma – wystarczy, że je dostrzeże i będzie się o nie troszczyć.

Dove to marka, która zawsze jest blisko kobiet i pokazuje nam, że piękno jest w zasięgu ręki – jest w każdej z nas, trzeba je tylko w sobie dostrzec i pielęgnować. W ten sposób Dove pragnie podkreślić, że nie zgadza się na stereotypowy sposób przedstawiania kobiecej urody w kulturze popularnej, który przyczynia się do utrwalania nieprawdziwego i nieosiągalnego ideału piękna. Dla Dove każda z nas jest piękna, a misją marki jest sprawiać, byśmy tak właśnie czuły się każdego dnia. Pomaga nam w tym, dostarczając produkty zapewniające doskonałą pielęgnacje na co dzień.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger