Gazetomana.pl - gazetowy prezent.

Na tego kuriera oczekiwałam z niecierpliwością gdyż miał być to prezent dla męża na Walentynki. Gdy robiłam go na stronie Gazetomania.pl, robiłam to przed nim, aby miał mega niespodziankę. Opisz go w gazecie, a raczej nas było super prezentem na ... czekajcie ile to już 8 walentynki :). 

                                                   

Taki prezent to na prawdę super sprawa. Jest zapakowany w przepiękną ramkę sami możemy sobie wymyśleć tekst, lub wybrać gotowy z wielu dostępnych na stronie. Ja wybrałam jeden z gotowych, gdyż jakoś brakło mi weny do napisania swoejgo tekstu. Pozmieniałam tylko kilka słów, wstawiłam nasze imiona i wyszło cudo nie z tej ziemi. 


Taki prezent możemy zrobić na 30 urodziny czy jako prezent rocznicowy lub na ślub. Wyjątkowością na pewno zaskoczy wszystkich.


Mąż był bardzo zaskoczony, oczywiście pozytywnie. Stwierdził że go mile zaskoczyłam, i chyba nadal go kocham :), jak był miała jakieś wątpliwości. 

Tak więc jeżeli spodobał Wam się prezent w formie gazety serdecznie zapraszam Was na stronę Gazetomania.pl i złóż zamówienie. Czas oczekiwanie nie jest długi.
...mam nadzieję że posypie się stos zamówień.
Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger