Jesienne zabawy z Ollineck more fun.Nigdy sie nie spodiewałam, że klocki mogą wzbudzić tyle zachwytów. Jesienne popołudnia spędziliśmy na przyjemnych zabawach i pobudzaniu naszych wyobraźni do stworzenia niezwykłych aut, ptaków czy laleczek. W klockach OLLINECK mamy całkowicie inną metodę łączenia klocków. Klocek na klocek trzeba nasunąć, przez co małe rączki ćwiczą koordynację. 

Jak widać uśmiech po otrzymaniu klocków długo nie znikał z jego buzi. Jak sam powiedział "będzie zabawa" :). 


I tak się zaczęło nasze małe uzależnienie. Tak, tak dobrze czytacie one uzależniają, budując coraz to nowe budowle, marzymy już o innych konstrukcjach. Jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia, a my razem z dziećmi mamy ją naprawdę ogromną.

 
Kto by pomyślał że takie małe rączki potrafią tak wiele. Oskarek sam był zdziwiony, ze tak dobrze mu idzie, i nie chciał za bardzo mojej pomocy, bo on sam (chyba taki wiek ;)).


Tego popołudnia z pod naszych rąk wyszły koparki, którymi później przekopywaliśmy się przez stertę klocków. W opakowaniu znaleźliśmy instrukcję na łączenie klocków, i powiem Wam, że sprawiło nam to dużo satysfakcji.

 Nawet mama skorzystała z okazji, bo czemu nie czasem trzeba być dzieckiem ;).


A teraz podziwiajcie nasze cuda które wyszły z pod sprytnych rączek, mamusi i syneczka.A kiedy nastał czas pójścia spać Oskar nawet nie myślał o tym, dla niego był czas na budowanie.
Tym razem klocki przetestowała 10-latka, która już nie miała najmniejszego problemu z łączeniem elementów. Za każdym następnym klockiem powstawały niezwykłe konstrukcje. Powstał jeż, ptak i nawet laleczki.

Aby potwierdzić, że owe klocki uzależniają, tutaj przyłapałam męża jak składał konstrukcję dźwigu, kiedy to już dzieci spały. Nie chciał wzbudzać podejrzeń, i dlatego konstrukcje powstawały pod obecnością nocy. U nas zagościły klocki Junior Starter Rainbow 12 Vehicles Set mający w swoim zestawie 140 elementów. Całość zapakowana w estetyczne zamykane plastikowe pudełeczko z rączką. Które nawet maluszek otworzy i zamknie z łatwością.Ilość elementów: 140 | Wymiary opakowania: 24x25x19 cm | Waga: 1,2 kg

Znacie je czy widzicie je po raz pierwszy? Więcej na ich temat dowiecie się na stronie i Fb - wyłącznego dystrybutora tych klocków w Polsce - firmy Ollineck.

http://ollineck.pl


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger