Kulinarne Zagrania we Wrocławiu

1 października spędziłam na blogerskim spotkaniu Blogerów pt. Kulinarna Zagrania we Wrocławiu. Poznałam tam wiele wspaniałych osób, które czytam, i które w końcu miałam okazję poznać. Mam nadzieję że to nie ostatnie takie spotkanie, bo już mi się marzy następne :) 


12038395_618513881620321_7707288977521918762_n


Nasze spotkanie odbyło się we Wrocławiu w Pizza Hut w Centrum Handlowym Korona. Przemiła pani kierownik poczęstowała nas pysznościami i połączeniem smaków, gdzie nigdy bym się tego nie spodziewała. Mieliśmy okazję skosztować przyrządzonego przez Wiolę mięska, które było przepyszne. Bardzo bym chciała kiedyś móc spróbować przyrządzić takie mięso, chociaż czytałam, że nie tylko to można w nim przyrządzić. Może kiedys będzie mi dane go wypróbować, bo cena jest bardzo atrakcyjna :)

wolnowar
Z takimi kobietkami czas nam uciekł przez palce, nie zdądzyliśmy zamienić dłuższych zdań, bo czas już był zbierania się do domu. Ale co innego w świecie wirtualnym kiedy to czas jest nienormowany. 


A o to lista uczestniczek:

Pragnę podziękować wspaniałym sponsorom oraz partnerom, którzy nie zawiedli nas podczas spotkania i podarowali nam nie tylko nie zapomniany poranek, ale tez wspaniałe niespodzianki :)Crock-Pot® Ekspert slow cookingu


i oczywiście nasze wspaniałe panie fotograf, które potrafiły wyciągnąć z takiego potworka jak ja, pełną głębie mojego piękna <3


Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger