NICOLE COSMETICS - zapach nr 130

Pewnego dnia zagościła u mnie ona Nicole 130, w którym znajdziemy owoc granatowca, piwonia, ambra, owoc yuzu, magnolia, piżmo, lotos, mahoń. Zmysłowy zapach dla zmysłowej kobiety. Jest to odpowiednik  Versace/ Versace Bright Crystal, ale czy jest tak naprawdę? 

Opakowanie, jakie posiadam ma pojemność 30ml, dostępne są także inne pojemności (nawet do 1000ml). Opakowanie 30ml, jakie otrzymujemy są  w szklanej buteleczce ze "szronionego" szkła i atomizerem. 


Na początku myślałam że właśnie to jest mój zapach, ale chyba się pomyliłam, zapach jest dla mnie za mocny, po psiknięciu czuję ze jest mi w nim ciężko. Za to mojej przyjaciółce bardzo podpasował, to było to! Więc zapach poszedł jako prezent. Przyjaciółka mega zadowolona, zapach jak twierdzi mega trwały, nie trzeba go poprawiać aby pachniał cały dzień. Dopasował się do jej charakteru. Przyjaciółka przetestowała perfum i nie odczuła różnicy. Więc jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać. Chyba się z tym ze mną zgodzicie a za flakonik 30ml zapłacimy 24,99zł. 

Macie swoje ulubione zapachy? Jakie rodzaje perfum preferujecie?

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger