Zakupy z DresslinkDresslink to sklep który powinien odwiedzić każdy. Po zajrzeniu do sklepu od razu rzuca nam się różnorodność. Bo możemy zamówić naprawdę dużo i nie wiele płacić, a rzeczy jak na "chińszczyznę" są naprawdę dobrej jakości. Ja zamówiłam dwie rzeczy, z bluzeczki jestem mega zadowolona, lecz niestety płaszczyk okazał się za mały, i z tego faktu jetem nie zadowolona. Sklep oferuje bardzo dużo odzieży w rozmiarach 44 +, co jest ogromnym plusem. Ja na pewno jeszcze wrócę na zakupy. Za płaszczyk zapłaciłam 8,54$ a za bluzeczkę 0,01$ tak, tak można do rzeczy w normalnie cenie dobrać sobie rzecz z mega wyprzedaży :)
Dresslink is a shop that everyone should visit . After zajrzeniu to the store immediately strikes us diversity . Because we can order a lot and not much pay, and things like " Chinese food " are really good quality. I ordered two things , the tops 'm mega happy, but unfortunately coat was too small, and this fact is not satisfied jet . The shop offers a lot of clothes in sizes 44 + , which is a huge plus. I definitely will come back on shopping .


Po zakupach czekałam na przesyłkę, myślałam że będzie szła z 3 tygodnie, ale była u mnie po 10 dniach :)
After shopping, waiting for the shipment , I thought that going to go with three weeks , but it was with me after 10 days :)

A Wy znacie sklep, kupujecie? Pochwalcie się w komentarzach :)
And you know the store , buy ? Praise in the comments :)

2 komentarze:

Kasia7212 pisze...

super Ci w tej bluzeczce :) poklikane :)

Monika N pisze...

Ja właśnie czekam na swoje zamówienie :) Szkoda, że płaszczyk okazał się za mały, bo jest bardzo ładny.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger