Żelazko Philips GC 9640/60


Żelazko Philips GC 9640/60 z generatorem pary. Jest wyposażone w technologię Silent Steam — napisane jest że pracuje cicho i wydajnie. Możemy prasować dżinsy, jedwab nie zmieniając temperatury, jest to bardzo przydatne kiedy nie lubimy prasować i oglądać metek jaka temperatura.Anti-scratch to najlepsza stopa Philips do żelazka. Posiada wysoką odporność na zarysowania, doskonale płynie po materiale i jest łatwa do czyszczenia.

Szybsze prasowanie dzięki parze pod ciśnieniem do 7 barów. Ciśnienie pary z żelazka Philips wnika głęboko w tkaninę zapewniając szybkie i wygodne prasowanie nawet trudnych do prasowania tkanin. Z silnym uderzeniem pary do 430 g.Duży zbiornik na wodę o pojemności 1,8 litra, daje nam możliwość dłuższego prasowania, bez ponownego napełnienia wody. Wodę można wlewać prosto z kranu, gdyż żelazko posiada system antywapienny Easy De-Calc Plus. Jest to doskonały sposób na pozbycie się kamienia i przedłużenie okresu eksploatacji żelazka. Żelazko przypomina o konieczności czyszczenia za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych, co jest bardzo pomocne, gdyż nie musisz myśleć kiedy masz go wyczyścić. Gdy żelazko ostygnie, wystarczy odkręcić pokrętło funkcji Easy De-Calc i przelać zanieczyszczoną wodę z kamieniem do kubka. Pamiętając że kubek musi mieć pojemność do około 0,5 litra. Wodę można dolewać w każdym momencie, bez czekania na wystygnięcie żelazka, co oszczędza nas czas. 

W żelazku mamy 3 programy prasowania
  • tryb zwykły, który wytwarza normalną ilość pary
  • tryb ECO, gdzie można zmniejszyć ilość generowanej pary i oszczędzać energię przy jednoczesnym zachowaniu dobrych efektów prasowania. 
  • tryb Turbo, który wytwarza więcej pary.Mamy również innowacyjną technologię OptimalTemp to gwarancja bezpieczeństwa dla wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania. Podczas prasowania nie trzeba odstawiać żelazka na podstawę — można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub bawełnianym pokrowcu na deskę do prasowania. Nie ma potrzeby korzystania z dodatkowych podkładek — żelazko nie zniszczy deski ani ubrań. Technologia ta ułatwia prasowanie i sprawia, że nadgarstek jest mniej obciążony. Nie musimy się obawiać również o to że zapomnimy go wyłączyć, gdyż po 10 minutach bezczynności żelazko samoistnie się wyłącza.

Nie lubisz prasować żelazko jest stworzone dla Ciebie.


Cena to 1589,99 zł jak dla mnie ogromna, ale jeżeli masz "zaskórnikami" zainwestuj w niego, zwróci Ci się z nawiązką.

Nie lubię prasować, ale odkąd mam żelazko Philips GC 9640/60 nie wyobrażam sobie nie prasować ubrań, stało się to czystą przyjemnością. Para dociera do najbardziej zagniecionych zakamarków naszych ubrań. Przez co są idealnie wyprasowane. Żelazkiem można prasować na desce jak i pionowo. 
Minusem jest jego wielkość, zdecydowanie nie do małych mieszkań.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger