Multi Use Bag M

Miałam okazję testować - Multi Use Bag M, praktyczny woreczek z mnóstwem zastosowań. Na stronie znajdziemy opis że schowasz w nim wszystkie skarby, jakie tylko przyjdą ci do głowy: zdrową przekąskę, kolorowe landrynki, kredki i flamastry, nożyczki i klej, słoiczek z jedzeniem dla niemowląt, śliniak i łyżeczkę, najcenniejsze klocki, armię żołnierzyków, znalezione na plaży najpiękniejsze muszelki, telefon i dokumenty, strój na gimnastykę, buty do fitnessu, ekwipunek na basen, mokry ręcznik i kąpielówki, kosmetyki, lekarstwa (na wszelki wypadek, oczywiście), spray na komary i maść na ukąszenia (gdyby jednak nie zadziałał…), pieluchę i mokre chusteczki, zapasowe śpiochy lub dres na podróż samochodem (bo wiadomo… jak to w podróży… choroba lokomocyjna zaskakuje w najmniej pożądanym momencie). 
Czyli jak widać bardzo dużo,  nas znajdą się w nie kosmetyki na wyjazd córki na kolonię, a drugi na aparat, baterię i ładowarkę. Stwierdziłam, że jest idealnym pokrowcem, nic do niego nie wpadnie, nic z niego nie wypadnie ;). A jak się sprawdzą? Zobaczymy za 3 tygodnie :)
Dostępne są cztery różne rozmiary, a każdy z nich w sześciu wzorach – jest z czego wybierać! My mamy dwa
Każdy woreczek jest zapinany na suwak, posiada nieprzemakalne wnętrze zabezpieczające jego aktualną zawartość, ma atest do kontaktu z żywnością i można go prać w pralce tyle razy, ile będzie tego potrzebował!  Ma także uchwyt do zawieszenia.

Skład: 
warstwa zewnętrzna: bawełna 100%, gąbka poliuretanowa 100% warstwa wewnętrzna: bawełna 100%, membrana: poliuretan 100%

Rozmiar: 27x35cm
Posiada atest PZH nr H-HŻ-6071-42/12/C -bezpieczny w kontakcie z żywnością.
Nie zawiera PCV, ftalanów oraz BPA!

Macie ochota na takie cuda zapraszam Was serdecznie :)


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Ja mam wzorek w małpki i kamyki, my używamy na spacerach i dzieciaki na przekąski teraz na latem do roverów przypinają, świetnie się piorą
P.S. Fajny blog.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger