Pasta do zębów - ale czy na pewno? :)

Normalnie pasty do zębów używasz dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Przedstawię Wam kilka przykładów na to, jak można jeszcze inaczej wykorzystać zawartość tubki. Uwierz mi będziesz zaskoczony tym, że można ją stosować w tak wielu sytuacjach z życia codziennego. 

1. Czyszczenie srebra. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych środków, aby doprowadzić swoją ulubioną srebrną biżuterię do pierwotnego stanu. Wystarczy, że użyjesz pasty do zębów i przez chwilę będziesz czyścić nią swoje cacko. 

2. Reflektory. Co jakiś czas trzeba zająć się nimi, więc nie zapomnij o paście do zębów, która idealnie usunie z nich brud. 

3. Fortepian. Czyszczenie klawiszy okaże się znacznie prostsze przy użyciu pasty. 

4. Obuwie. Twoje podeszwy są gumowe i… brudne? Nie ma problemu. Wyciśnij z tubki trochę produktu i zabieraj się do pracy. Voila! 

5. Okulary do nurkowania. Cienką warstwą pokryj gogle od środka, a zapobiegniesz ich parowaniu. 

6. Plamy na stole. Stawiasz na drewnianym stole szklankę, która po chwili okazuje się, że zostawiła ślad? Problem rozwiąże pasta do zębów. 

7. Plamy z atramentu na ubraniach. Nałóż pastę na plamę, pozostaw do wyschnięcia i następnego dnia normalnie wypierz daną rzecz. Unikniesz w ten sposób katastrofy! 

8. Ślady po farbie do włosów. Też byłam zaskoczona, że ta biała maź świetnie sobie z tym radzi! 

9. Ukąszenia komara. Nałóż pastę na problematyczne miejsca i zobaczysz, że następnego dnia nie będzie po nich śladu. 

10. Wypryski skórne. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nieproszeni goście znikają z twarzy. Z dnia na dzień! REKLAMA 

11. Żelazko. Wypoleruj żelazko pastą do zębów. Znikną rysy i zabrudzenia. 

12. Telefon. Nie masz folii na swojej komórce? Nie szkodzi, wetrzyj cienką warstwę pasty w ekran telefonu, a przywrócisz mu dawny wygląd. 

13. Balerinki. Łatwy sposób na odświeżenie butów. 

14. Plamy na dywanie. Zmora każdej pani domu. 

15. Paznokcie. Będziesz zaskoczony efektem końcowym! 

16. Brudne ręce. Tak, dzięki paście do zębów dokładnie umyjesz ręce i pozbędziesz się z nich intensywnych zapachów. 

17. Termos. Rzecz, którą wyjątkowo ciężko wyczyścić… Wlej do niego ciepłą wodę, wciśnij do środka pastę do zębów, zakręć go i potrząśnij kilka razy. 

18. Płyty CD. Każdy z nas przez to przechodził. Wkładasz płytę do odtwarzacza, a ona niestety nie działa. Warto wyczyścić ją delikatnie pastą do zębów i na koniec wypolerować.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger