Kawa mmm uwielbiam!

Powiem Wam tak uwielbiam kawę, jestem w niej zakochana bez niej nie ma dnia. Uwielbiam delikatny smak, ale za to mój mąż lubi mocną i ostrą z nutą czekolady. To przy niej jemy śniadanie i to przy niej trwają rodzinne rozmowy. Dzięki 
Sklep z kawą


mam możliwość wypróbowania kawy Roma. Jest to kawa wysokiej jakości słodka mieszanka kaw Arabica, produkowanych ciągle bez zmian (z wyjątkiem czasu wojny) od 1926 roku.
Kawa zaparzona z tych ziaren będzie posiadać delikatną i przyjemną cremę z aromatem kakao i karmelu. Charakteryzuje się ona bogatym, aksamitnym body i bardzo delikatnym posmakiem tytoniu.  • Skład: 100% Arabica
  • Stopień palenia: średni  
  • Zawartość kofeiny: niska
  • Opakowanie: 250g  
  • Typ: Kawa ziarnista


Została tak nazwana na cześć słynnej kawiarni w Livorno, dla której została stworzona.
To idealne połączenie 6 różnych kaw arabika, co tworzy jej unikalną osobowość. Składa się ona z ziaren:
- Gwatemala, Finca El Hato Blue
- Etiopia, Sidamo special selection
- Salwador, Finca San Luis
- Brazylia - washed, Fazenda Lagoa do Morro
- Indie, Vellakadai estate
- Brazylia - natural, Fazenda Samambaia

Są to kawy certyfikowane przez "CSC ® - Certified Speciality Coffee Association of Italy" - wszystkie opakowania są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości i zapobiegającym fałszerstwom.


Po zaparzeniu unosi się bardzo delikatny zapach, dzięki któremu mamy ochotę od razu kawę wypić. W smaku jest przepyszna, my dodajemy do kawy mleko, i wtedy jest ona taka delikatna, kremowa. Kawa ziarnista po wypiciu nie pozostawia na dnie fusów, lecz kremową konsystencje. 


Na obecną chwilę kawa jest w promocji i za 250 gram kawy zapłacicie 27,00 zł. Tak więc zapraszam Was serdecznie. Sklep posiada w swoim asortymencie  akcesori niezbędnych do sporządzania aromatycznej kawy, doskonałej czekolady na gorąco oraz wyśmienitej herbaty.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger