ReachBlogger - mam swoje zdanie!
ReachBlogger, znacie? Ja znam, jestem z nimi mniej więcej od początku ich istnienia. Udało mi się nawiązać dość ciekawe współpracę, mogłam wykazać się opisując produkt lub usługę. Jest to platforma, która współpracuje z blogerami. Dzięki nim bloger może się wybić a firma która wybierze nas, abyśmy opisali jej firmę pozwoli nam i im na zaufaniu do firmy!

ReachBlogger rozwija się z myślą o nas. Zmienia się, słucha nas co byśmy chcieli mieć nowego, jak byśmy chcieli być widoczni, i jak najlepiej "sprzedać" swojego bloga. Jak go najlepiej zareklamować, aby mieć swoje miejsce w sieci. Odpowiem na pytania które zostały zaoferowane, a więc:

Czy ReachBlogger spełnia Twoje oczekiwania? 

Czy spełnia, na razie jest na dobrej drodze aby tak się stało. Zlecenia są, ale już od dłuższego czasu nikt mnie nie wybrał, abym mogła o nim napisać. Może oferuję za wysoką cenę, może jednak źle się przedstawiam. 

Czy zmiany na panelu okazały się trafne?

Zmiany zawsze są dobre, a zmiany na lepsze jak najbardziej trafne. Jedynym minusem jest, co mogłoby się zmienić to dlaczego zostajemy odrzucani, wtedy byśmy wiedzieli co musimy zmienić, aby tych zleceń było coraz więcej. Zlecenia znikają, a my nie wiemy czy skończył się czas czy nie odpowiada zleceniodawcy dany blog. Tutaj bym chciała abyście jeszcze troszkę popracowali. 


A czy mam jeszcze jakieś ale? A mam, mówcie, udostępniajcie, aby o ReachBloggerze dowiedziało się jak najwięcej osób. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger