Jurek jestem z Tobą!

"Katolicy" dobre sobie. Dlaczego jest tyle negatywnych tekstów na temat OWSIAKA, dla mnie on robi na prawdę dużo, jest ze mną od zawsze, to już 23 lata. 23 lata pomaga, dzięki niemu moje dzieci wygrzewały się pod lampami, dzięki niemu moje dzieci miały badanie słuchu, dzięki niemu oddziały są coraz lepiej przystosowane. A co robi ksiądz? Zbiera na tacę, bo trzeba kościół nagrzać, zbiera na tacę, bo trzeba nową sutanę kupić, zbiera na tacę, bo trzeba wyremontować dach. Gdzie w tym całym kościele jest miejsce dla ludzi, dla dzieci. Czy kościół tak jak Owsiak pomaga? Chrzciny, ślub, pogrzeb za wszystko w kościele trzeba płacić, a zapomniałam o komunii, najbardziej dochodowym interesie. Bo komunia to już interes kościoła a nie przyjęcie Jezusa do serca. Jurek jest dla mnie autorytetem, za którym pójdę, dzięki któremu wiem, ze trafiając do szpitala, w większości przypadków życie ratuje mi sprzęt ufundowany właśnie przez WOŚP. A czy wy "KATOLICY", trafiając do szpitala, zauważyliście że sprzęt, który ratuje Wam życie ufundowała Orkiestra a nie Kościół i księża w których jesteście tak ślepo zapatrzeni. 

Usiądźcie teraz, pomyślcie, czy wrzucając 10 zł na tacę ratujecie się przed czyśćcem? A wrzucając 10 zł do puszki ratujecie życie?

Odpowiedz jest bardzo prosta! Serduszko WOŚP zawsze ze mną do końca świata a nawet dzień dłużej!!!!

DOPÓKI ŻYCIA CI NIE URATUJE NIE DOCENISZ JEGO!!


Życzę tylko tym przeciwnikom, którzy próbuję Owsiaka rozliczać z pieniędzy, by faktycznie sprzęt kupowany z pieniędzy WOŚP nie był im nigdy potrzebny... I jeszcze - rozliczcie najpierw sami siebie - palcem w bucie nie kiwniecie, by coś zrobić dla innych, a rzucacie kamieniami słów w Owsiaka... "Świat się kręci wokół dzieci"

1 komentarz:

Anna Hapen-Mrozińska pisze...

łatwo tylko narzekać i oskarżać, czemu ten, kto tak narzeka nie zorganizuje akcji przebijającej Wielką Orkiestrę?
alexanderkowo.blogspot.com

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger