Yuupi - rok zaczyna się z nimi!

Kilka słów o Yuupi.
Zaprojektuj już dziś tak jak ja :) szybko, intuicyjnie i wygodnie. Nigdy wcześniej projektowanie własnej fotoksiążki, wizytówki czy fotokalendarza nie było tak proste! 

Yuupi. Dla Ciebie!
                                                  yuupi.pl

Dają Nam do dyspozycji wyjątkowe narzędzie do projektowania on-line. Dzięki niemu przekształcisz swoje pomysły w gotowe, autorskie dzieło. Projektor jest bardzo prosty w użyciu i przejrzysty. Są do wyboru gotowe szablony, jak i możesz stworzyć swój sama.

Własny fotokalendarz, którym obdarujesz swoich bliskich... - idealny prezent na święta, które już nie długo, a taki prezent na pewno nie tylko urzeknie ale i wzruszy. Będzie to również prezent, który będzie z nami cały rok, co miesiąc zerkać będziesz na niego z zachwytem. Zatrzymane chwile na kartkach pięknego kalendarza. Wystarczy tylko kilka kliknięć i przepiękny projekt już gotowy! Dodaj zdjęcia swoich pociech, rodziny czy przyjaciół, dodaj ramki, maski, kliparty czy zmień tło. Zaznacz ważne święta, aby o nich nie zapomnieć. Wpisz specjalną dedykację, zmień jej kolor lub dostosuj krój czcionki. Tysiące możliwości, tysiące pomysłów na prezent od serca, którym wzruszysz i ucieszysz swoich bliskich. Od dziś to takie proste! Jakość przede wszystkim
Super aplikacja to nie wszystko. Yuupi to najwyższa jakość: nowoczesny park maszynowy, wiedza i wieloletnie doświadczenie profesjonalnej kadry. Drukujemy na najlepszych maszynach oraz tylko i wyłącznie na oryginalnych papierach i tonerach! Bez kompromisów!

Chcesz się przekonać? Zamów już dziś!

              http://yuupi.pl/               

A wiecie że kalendarz jest drukowany na sztywnym papierze, przez co nie zwija się i ładnie wygląda. Ma bardzo dużo kolorowych szablonów do wyboru z możliwością zaznaczania własnych świąt.
Dodawanie zdjęć i tekstów na każdej stronie, jeszcze nigdy nie było tak proste.
Prosty kreator online do projektowania - koniec instalowania nie potrzebnych rzeczy na komputerze.


Koszt wysyłki to tylko 19 zł, a kolejny produkt w zamówieniu to 9,90 zł

Mamy dostępne formy wysyłki:

  • Kurier DHL/ UPS/ DPD
  • Poczta Polska
  • Odbiór w punkcie Poczty Polskiej
  • Paczkomaty InPost
Czyli każdy znajdzie coś dla siebie. :)

A oto nasz efekt:A Wy macie już swoje kalendarze? Pochwalcie się :)

1 komentarz:

Moja Skarbnica pisze...

Super, będę pamiętać ;D

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger