Horoskop 2015 :)

Opis ogólny:

Twój horoskop na 2015 rok ukazuje wiele szans i możliwości. Najnowsze zaawansowane metody astrologiczne wykrywają bardzo pozytywne tendencje rysujące się w twoim życiu, o czym przekonasz się już w ciągu najblizszych 23 dni.

Praktycznie w każdej dziedzinie życia widać wyraźny potencjał wzrostu i poprawy. Karty i konstelacje pokazują, że posiadasz duże możliwości, które wciąż są niewykorzystane, ale nadszedł czas by je uruchomić. 

Często dokucza ci niepewność i martwisz się o wiele spraw, jednak na ogół niepotrzebnie. Możesz patrzeć w przyszłość z pozytywnym nastawieniem. Czasem masz wątpliwości, czy twoja decyzja była dobra. Oczywiście nie wszystko co robimy jest idealne, i prawdopodobnie nigdy takie nie będzie. Najbogatsi ludzie uczą się na błędach i idą dalej nie oglądając się w przeszłość.

Do pewnego stopnia lubisz zmiany i różnorodność, a kiedy doświadczasz ograniczeń odczuwasz niezadowolenie. Jednak na samym dnie serca bije w Tobie potężne Światło, i będziesz coraz częściej pozwalać mu jaśnieć na zewnątrz.
Sprawdźmy co podpowiadają Tobie karty Tarota Anielskiego. Jaka karta, patronuje twojemu życiu w roku 2015? Oto ona:


Królowa Ognia - Rozwiń skrzydła i wzleć. Doceniaj i kochaj siebie. To oznacza że w 2015 roku będzie teraz czas na to by sięgnąć do swoich wewnętrznych zasobów i zacząć naprawdę realizować swoje marzenia. Z radością, energią i wiarą w siebie! Zastanów się jaki będzie Twój pierwszy krok w tym kierunku?

Specjalne Afirmacje dla Ciebie:
Ja Katarzyna doceniam i kocham siebie. Rozwijam skrzydła i chętnie działam realizując moje marzenia.

Wyczuwam również, że potężne Świetliste Istoty Duchowe oferują Ci swoje pozytywne wsparcie i Ty częściowo z niego korzystasz. Jesteś osobą otwartą na wyższe wibracje i Twój poziom rozwoju duchowego jest wyższy od przeciętnej.

Czyli szykuję się wspaniały rok :)

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger