Kolejkowy zawrót głowy

Ostatnio do moich drzwi zapukał "Kolejkowy Zakątek", a tam dwa przepiękne drewniane modele pociągów. różowy dla córeczki, i czerwony dla synka. 


                                                     
Kolejkowy Zakątek posiada w swoim zestawie tory, wagoniki, a ostatnio także elektryczne lokomotywy. Asortyment nieustannie się powiększa i nawet osoby poszukujące bardziej zaawansowanych zestawów znajdą coś dla siebie. Oskarek po przedszkolu, przyszedł taki smutny, a jak zobaczył że czeka na niego wymarzony pociąg nie mógł się oderwać. Pociągi miały wykolejenia, zjeżdżały i się stukały, śmiechu w tym co nie miara. Kolejka jest doczepiana za pomocą magnesów, czyli można tworzyć z nich naprawdę ogromne wagony kolejowe. Dla chłopca w wieku 3 lat, pociągi są chyba takie magiczne, mogą się nimi bawić godzinami, gorzej jak mają iść spać ;). 
Może uda nam się dokupić inne akcesoria, bo wiać że pasja do pociągów jest już dość długo, mimo że dzieci szybko się wszystkim nudzą, kolejka jest cały czas numerem jeden wśród zabawek. 


Już za miesiąc święta Bożegonarozenia wiec dobra okazja aby zajrzeć na :


Tylko pamiętajcie róbcie to jak maluchy pójdą spać. :)

2 komentarze:

Unknown pisze...

Hej, moj synek na punkcie pociągów szaleje. Miał ostatnio okazje w Naszej Galerii Lubinskiej przejechac sie ciuchcia i popatrzec na Pociga Tomka:) podoba mi sie jak piszesz:)pozdrawiam

Moja Skarbnica pisze...

Radość dziecka bezcenna :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger