Zrób to dla siebie i swojego partnera!Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni niechętnie chodzą do lekarza. Najwyższy czas to zmienić! To my kobiety mamy wpływ na panów i to my możemy im uświadomić jak wielki błąd popełniają unikając ich jak ognia, lekarzy i badań profilaktycznych. Mężczyzna to też człowiek, który choruje, przeziębia się i jak zawsze: twierdzi, że nic mu nie jest, okaz zdrowia, a teraz spójrz na swojego partnera i zobaczysz o czym mówię:). Nie wszystkie pewnie zdajecie sobie sprawę z tego, że tylko 30% mężczyzn regularnie się bada. Porównując do żeńskiego wyniku: 70% kobiet przyznaje, że profilaktycznie odwiedza lekarza - różnica jest zdumiewająca. Stereotypy na bok, liczby mówią za siebie. Zatem, to Ty i ja musimy uświadamiać naszych mężów, ojców i braci jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. Coraz więcej panów umiera młodo, nie chcemy przecież zostać wdowami!

Jak skłonić go do badań? I tutaj na przeciw wychodzi Laboratorium medyczne Diagnostyka. Jest to jedna z największych sieci laboratoriów w Polsce, dobry argument dla opornych Panów. Co ważne, jeżeli macie w domu tzw. prawdziwego faceta, który nie przepada za zbytnimi wizytami i kolejkami u lekarzy rodzinnych, to możecie mu zrobić prezent i bez skierowania zabrać go do Laboratorium Diagnostyka. Nie martwcie się o dostępność placówek, bo jest ich w całej Polsce ponad 400 i na pewno znajdziecie coś w sąsiedztwie. Nawet mi udało się już namierzyć jedną tuż obok mojego domku. “A co z dziećmi”- luby chwyta się ostatniej deski ratunku, “Kochanie, nie martw się mały pójdzie do kącika zabaw, abyś miał ciszę i spokój podczas badań, jak chcesz to potrzymam Cię za rączkę” i powinno się udać ;). Przekonując swojego mężczyznę, pamiętaj że na niego działają liczby i porównania. Zacznij od tego, że Laboratorium obsługuje miliony pacjentów rocznie i wszyscy mają się dobrze. Jak to się nie uda, mam inną radę: namów swoją przyjaciółkę, najlepiej, żeby Twój kojarzył jej partnera i zacznij słodko: “Kochanie, a wiesz, że Marcin, wiesz ten od Jolki, był już się przebadać, a mówię Ci jaki zadowolony! A Ty to taki niedzisiejszy, a Marcin to z duchem czasu idzie…” Powinno zadziałać. Spróbuj, warto!

A teraz gratka dla Was moje Drogie. Laboratorium Diagnostyka, ma dla Was konkurs, jak już uda Wam się namówić swojego mężczyznę do badań to możecie nieźle na tym skorzystać:)

Do sedna: największa sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA, która wspiera nas w opiece nad bliskimi, właśnie rozpoczęła II etap ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej – „Jestem kobietą i dbam o siebie i o partnera”. Mamy teraz wspaniałą okazję do poznania współczesnych możliwości diagnostyki laboratoryjnej, ale przede wszystkim szansę na zatroszczenie się o zdrowie naszych partnerów. Podczas trwania kampanii każda z kobiet, która odpowie na krótkie pytanie 
– „Dlaczego dbam o swojego mężczyznę?” (pisząc to zdanie do głowy wpadło mi co najmniej 20 powodów, więc i dla Was nie powinno to być trudne zadanie) otrzyma bon z 70% zniżką na pakiet badań dla swojego partnera. Okazja jakich mało, z pewnością nie szybko będziecie miały możliwość skorzystać z takiej promocji. Jak mówi mój mąż : "Twoja racja, mój spokój", więc z pewnością wręczę mu zaproszenie na badania. 

Zdrowie nie ma ceny, jednak warto zauważyć, że standardowo płacimy 200 zł za cały pakiet badań medycznych, a po rabacie 70% jedynie 60 zł - zdecydowanie warto! I macie już następny argument, promocja i oszczędność!  ;). 


Co należy zrobić aby skorzystać? Wystarczy zarejestrować się na stronie www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na proste pytanie, o którym wspominałam wyżej: “Dbam o swojego partnera bo…”, aby uzyskać bon zniżkowy, który można wykorzystać w jednej z placówek w całej Polsce! Wspominałam również o nagrodach. Moje Drogie, możecie zdobyć i dla siebie i dla swojego dzielnego partnera: 
– zestawy kosmetyków, weekendy zdrowotne w SPA, a także wakacje we Włoskich Alpach (oj tak kto by nie chciał tak wypocząć, ja na pewno i dlatego wzięłam udział :))! 

A o tym, jak fatalny jest stan zdrowia naszych mężczyzn dowiecie się TUTAJZapraszam Was wszystkie do skorzystania z tej niezwykłej okazji. Zadbaj o siebie i swojego partnera! 

3 komentarze:

Unknown pisze...

Ciekawe te badania :)

Unknown pisze...

Ciekawe te badania :)

Unknown pisze...

Ja jakiś czas temu próbowałam namówić chłopaka na takie jakieś profilaktyczne badania ale nic nie pomaga niestety.. Swoją drogą, dlaczego oni są tacy uparci.. nie pojmuję tego.. :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger