Wszędobylskie żyrafy - znalazły swój kąt.

Nie tak dawno otrzymałam w ramach współpracy przepiękne poduszaki od firmy MAJUNTO. Oglądając na zdjęciu nie przypuszczałam, że w rzeczywistości są naprawdę jeszcze piękniejsze. Poszuszaki, znalazły swoje zastosowanie na łóżku w dużym pokoju, chociaż pierwszą noc spędziły u moich dzieci w łóżku. Stwierdziły że muszą mieć safari u siebie :). Na wejściu od razu rzucają się w oczy. Już babcia chciała mi je zabrać, tak jej się spodobały, ale wcale się jej nie dziwie są piękne. 

Welurowe poduszki o wymiarach 35/35 cm, są zapinane na zamek, który jest sprytnie schowany, na pierwszy rzut oka wcale go nie widać, co jest naprawdę dużym plusem.
Jak dbać o produkt:
  • prać w pralce, w temperaturze 30st. C. program delikatny - max. 800 obrotów wirowania, ale chyba wypiorę ręcznie, szkoda mi aby się zniszczyły, moja pralka ma zawirowania ;).
  • nie prasować, tutaj troszkę jestem zawiedziona, bo jak je doprowadzić po praniu do używalności, wyprasuję, ale przez ściereczkę i na lewej stronie, mam nadzieję że nic im się nie stanie.
  • nie stosować wybielaczy, 
  • nie suszyć w suszarce bębnowej,

Żyrafa jest wszędobylska. Wszędzie jej pełno. Tu leży w salonie, by za chwilę ją spotkać w sypialni. Nic się przed nimi nie ukryje. Znają każdy szczegół, wszędzie wetkną swój łepek na długiej szyi. Jednak nie martw się. Żyrafy są bardzo dyskretne, wszelkie zasłyszane sekrety zachowają tylko dla siebie. Wystarczy na nie popatrzeć, by przyznać, że są godne zaufania. I bardzo przyjemne w dotyku. I zgadzam się z tym w 100%, moje dzieci je pokochały, spały z nimi, pocieszały w złych snach. W dzień są z nami w nocy z nimi. Dzieci już się nie boją spać, bo wiedzą że żyrafa, jest z nimi, i chce z nimi spać ;). 
Wyświetlanie majunto3.jpgA jak Wam się podobają nasze poduszaki? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, szybko biegniemy na stronę i zamawiamy, w tak promocyjnej cenie, jeszcze ich nie widzieliście. Kupujcie, bo święta już blisko, a taki prezent jest nie tylko ładny ale tez praktyczny :).

Jeśli podoba się Wam poduszeczka, możecie odwiedzić stronę www :

http://majunto.com/ 
I polubić fanpage: KLIK!


1 komentarz:

Let it sparkle.... pisze...

Bardzo fajnie się prezentują :)

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger