SUPER KONKURS FOTO-FESTIWAL - Fantastyczna nagroda do wygrania!!!

Na początku obecnej edycji FF obiecaliśmy Wam, że w trakcie trwania konkursu na uczestników czekać będzie atrakcyjna nagroda niespodzianka. Oczywiście zawsze dotrzymujemy słowa, przyszedł więc czas aby ujawnić szczegóły. Już niebawem jeden z użytkowników Foto-Festiwal.pl będzie miał okazję wybrać się na "Camera Adventure Workshop". Co to takiego? CAW to fantastyczny trzydniowy plener fotograficzny z Jackiem Bonieckim odbywający się podczas rajdu samochodowego - Baja – Żagań Master Race (25.10-27.10.2014). Oczywiście udział w warsztatach dla jednego z Was będzie całkowicie darmowy*Co trzeba zrobić, aby wygrać nagrodę? Zasady są bardzo podobne do tych obowiązujących podczas naszych konkursów dodatkowych. W dniach 03.10 - 06.10.2014(do godz. 23:59) należy dodać co najmniej 3 fotografie** (kategoria dowolna). Należy w ich tytule bądź opisie zamieścić hasło "Camera Adventure Workshop". To w zasadzie wszystko co trzeba zrobić. Najpóźniej w środę (08.10.2014) spośród wszystkich dodanych prac jurorzy wybiorą jedno, najlpsze zdjęcie, którego autor będzie miał okazję wziąć udział w fantastycznej przygodzie fotograficznej. Pamiętajcie aby do każdego zdjęcia dodać stosowny dopisek. Jest to warunek konieczny.
Już niebawem jeden z użytkowników Foto-Festiwal.pl będzie miał okazję wybrać się na "Camera Adventure Workshop". Co to takiego? CAW to fantastyczny trzydniowy plener fotograficzny z Jackiem Bonieckim odbywający się podczas rajdu samochodowego - Baja – Żagań Master Race (25.10-27.10.2014). Oczywiście udział w warsztatach dla jednego z Was będzie całkowicie darmowy*

Co trzeba zrobić, aby wygrać nagrodę? Zasady są bardzo podobne do tych obowiązujących podczas naszych konkursów dodatkowych. W dniach 03.10 - 06.10.2014(do godz. 23:59) należy dodać co najmniej 3 fotografie** (kategoria dowolna). Należy w ich tytule bądź opisie zamieścić hasło "Camera Adventure Workshop". To w zasadzie wszystko co trzeba zrobić. Najpóźniej w środę (08.10.2014) spośród wszystkich dodanych prac jurorzy wybiorą jedno, najlpsze zdjęcie, którego autor będzie miał okazję wziąć udział w fantastycznej przygodzie fotograficznej. Pamiętajcie aby do każdego zdjęcia dodać stosowny dopisek. Jest to warunek konieczny.

Takie warsztaty to naprawdę wielka rzecz, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Jest o co powalczyć.

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger