Kraina Planszówek

Lubicie konkursy? Dziś ogłaszamy trzeci tej jesieni. Do wygrania są 3 egzemplarze gry „1,2,3! Szukam!” zgodnie z regulaminem konkursu. Wasze zadanie polega na uwiecznieniu na zdjęciu jak gracie z dziećmi (lub jak Wasze dzieci grają) w dowolną grę wydawnictwa Egmont. Zdjęcie należy zamieścić w komentarzach pod tym postem. Z przesłanych zgłoszeń do konkursu, spełniających wymagania (zdjęcie, gra Egmontu, dzieci), wybierzemy 3 najciekawsze zdjęcia, a każde zostanie nagrodzone 1 egzemplarzem gry. Macie czas do 15.10.2014, do północy. Powodzenia! Z wszystkich przesłanych zdjęć dodatkowo utworzymy album na naszym profilu Facebook.

Regulamin konkursu.
1. Konkurs jest prowadzony przez wydawnictwo Egmont zwane dalej Organizatorem.
2. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik Facebooka, zwany Uczestnikiem, który w komentarzach, pod konkursowym postem, zamieści odpowiedź na zadanie konkursowe przedstawione w treści tego posta, do dnia 15.10.2014 do godziny 23.59.
3. Wyklucza się udział w konkursie członków rodziny Organizatora.
4. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni na profilu Krainy Planszówek na Facebooku, w ciągu kilku dni od jego zakończenia. W przypadku wygranej, zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia się do Organizatora poprzez prywatną wiadomość do Krainy Planszówek na Facebooku.
5. Każdy uczestnik może wysłać 1 zgłoszenie do konkursu, każde kolejne nie będzie brane pod uwagę. 
6. Wśród osób, które prześlą zadanie konkursowe wybierzemy 3, a każdy zwycięzca otrzyma 1 egzemplarz gry „1,2,3! Szukam!”.
7. Wyboru dokona Organizator.
8. Zwycięzcy otrzymają nagrody wskazane na stronie konkursu. Nagrody zostaną wysłane przez Organizatora. 
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej na stronie FB Krainy Planszówek.
10. W razie braku kontaktu ze Zwycięzcą przez tydzień od momentu ogłoszenia wyników nagroda ulega przepadkowi na rzecz sponsora.

KONKURS :

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Po drugiej stronie czasu , Blogger